Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a következő online rendelős oldalakkal kapcsolatban: www.jozsefmazas.com, www.ezjolesz.com?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen linkre rá sem kattintanék.
2018. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasonlóképp gondolom én is, soha nem vásároltam ilyen oldalakról, nem is tervezem, viszont, egy buta ismerős miatt írtam ki, aki bedőlni készül. Én alapjáraton is, ha már egyszer online vásárlásra adom a fejem, csakis megbízható-ismert oldalakról rendelek, sőt amennyiben lehetséges az utánvéttel való fizetési lehetőség- az a biztos. Sokan sajnos bedőlnek hasonló weboldalaknak, "mert ott olcsóbb" egy bizonyos termék, amit nagy valószínűséggel vagy meg sem fog kapni, vagy gagyi lesz. Ráadásul elérhetőség sincs feltüntetve, a neve is gyanús, ismeretlen, és még sorolhatnám...
2018. dec. 7. 22:12
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Kérdezd meg tőle meg tudja e mondani a cég nevét és elérhetőségeit, adatait? Vagyis tudja e kinek küld pénzt?


Meg olvassa el ezt a gyakoris kérdést. Nem lehetett tudni kik üzemeltetik és megyegetett a pénzecse valahova. Nyilván már ügy lehetett belőle és meg is szüntették az oldalt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2018. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!