Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kicsi (lenne) ez a...

Nagyon kicsi (lenne) ez a ruhatár?

Figyelt kérdés

Kabátok

1 puffkabát

1 szövetkabát

1 bőrdzseki

1 farmerdzseki


Nadrágok

3 farmer

1 fekete nadrág


Szoknyák

2 miniszoknya

1 hosszúszoknya


Pólók

10 rövidujjú


Pulóverek

3 vékony kötött pulcsi

3 vastag kötött pulcsi


Cipők:

1 bokacsizma

1 télicsizma

1 vászon tornacipő

1 sportcipő

1 balerina

2 szandál


Táskák:

1 vászonszatyor

1 kistáska

1 hátizsák


(Jelenleg sokkal több van, de redukálni szeretném a mennyiséget)


24N


2018. dec. 13. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

A mottóm az hogy "ruhából sosem elég".

17/f

2018. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kabátból és cipőből nekem sokkal kevesebb van, a többi kicsit karcsú, de végülis minimálisan elég lehet.

De ez nagyon emberfüggő. Nadrágnál zavarna, ha csak alkalmi fekete (mert az én fekete szövetnadrágjaim tipikusan azok) és farmer lenne, nekem kellenek vékony túranadrágok is, kánikulára rövidebb nadrág is (igaz, farmerom egyetlen van, az a téli nadrágom)... Kinek mi fontos.

De cipőből nekem egy túrabakancs elég egész évre :D Plusz alkalmi- és fellépőcipők. De van, aki szociálisabb vagy másra is szüksége van, mint egyetlen kényelmes, terepre is alkalmas cipőre.


Úgyhogy ezt neked kéne tudnod.

2018. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én ruhatáramhoz képest keves.

De szerintem nem baj. Ha olyan darabjaid vannak amik jól kombinàlhatóak egymással akkor szerintem nem baj.

Nekem rengeteg cipőm, táskàm, ruhàm van, viszont nem látom át őket. Rengeteg van amit nem használok már és még sincs szívem kiselejtezni. Pàrom agyára megyek már néha XD

2018. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cipőn és kabáton kívül igen.
2018. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rettenetesen kevés.

Én még azokról a ruháktól sem válok meg, amiket egy ideje nem hordok, mert ki tudja, hogy mikor lesz rá szükségem.

2018. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez borzasztóan kevés. Imádom a ruhákat, szerintem néhány órába bele telne így össze számolni miből mennyi van. Tavaly nyáron megszámoltam hány pólóm volt akkor jött ki 80 valamennyi (utcából) azóta már több van.
2018. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*utcaiból
2018. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennek a 4-szerese van mindenből kb. Egy egész gardróbnyi, már lassan nem férek el. :D Mondjuk én imádok vásárolni és tényleg ruhából és cipőből sosem elég. Most vagyok fiatal, idősen hova öltözködjek majd? :D
2018. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemtudom elképzelni hogy valaki leül a ruhásszekrénye elé és számolja miből mennyi van...

De ráértek :D


szerintem nem lehet meghatározni miből mennyi legyen

mindenkinek más az anyagi háttere, mások az igényei

ha lenne 50 pár cipőm se érezném soknak mert imádom a cipőket és inkább azokat variálom mert ruhában nehezen találok olyat ami tetszik. de mivel anyagilag nem tehetem meg, így minden évszakra van 1-1

2018. dec. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!