Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pulcsi nyomtatással kapcsolatb...

Pulcsi nyomtatással kapcsolatban kérnék segítséget, hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
Szóval jön a karácsony és úgy terveztem, hogy csináltatok páros pulcsit a párommal. Ki is találtam rá a feliratot, üzletet is találtam ahol megcsinálják viszont nem tudom hogy ez mennyire megbízható, meg hát azt se hogy ez hogy működik, szóval, veszek két pulcsit és elviszem magammal a mintát pendriveon, és ott a minta méretén tudok változtatni? Szóval ha mondjuk kicsi a minta amit viszek akkor azt ott tudják növelni? Jó tudom ez most elég hülyén hangzik, de még nem csináltattam ilyet szóval inkább kérdezek mintsem hogy kifizessek érte egy rakás pénzt aztán meg nem is jó. A másik, az ára. Mennyiért nyomtatnak a két pulcsi hátuljára egy viszonylag nagy feliratot? Az üzlet amit találtam valami dumdum shop. Van olyan aki csináltatott már ilyet ott? Kérem magyarázzátok el, hogy ez hogy működik és mennyibe kerül ><

2018. dec. 14. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg pólónyomtatással foglalkozó online webshop van, ahol természetesen egyedi képet is nyomtatnak. Minden oldalon felvan tüntetve hogyan tudsz rendelni, ha egyedi mintásat akarsz akkor mit kell tenned, milyen képet küldj, hogy mit csinálnak ha nem megfelelő a kép stb. Ahol ilyen alap infók nincsenek fent, szerintem hanyagold.

A pulcsit ők szokták biztosítani kivéve ha nem ilyen standard pulcsit akarsz (kép is kell hogy legyen fent nekik milyen van). Az hogy mennyibe kerül az is felkell legyen tüntetve egyedinél.

Ahonnan én rendeltem máskor, ott volt egy alapösszeg, elküldted amit szeretnél, leírtad a terveid és ők küldtek egy árajánlatot (ha rossz minőségű a kép, akkor plusz pénz javítani rajta de megcsinálják) Ha elfogadod az árajánlatot akkor visszejelzel nekik és ők elkezdik a gyártást.

2018. dec. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!