Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha otthon „elegánsan” öltözöm?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, már nagyon unom, hogy amikor jön hozzám valaki, egyből azzal kezdi, hogy de kicsíptem magamat. Dehogy csípem, csak normálisan öltözöm.


Tudom, én is úgy nőttem fel, hogy az otthoni ruha azt jelenti, hogy lehet menni benne egyből a szeméttelepre guberálni, a disznókat kitakarítani stb., de az ég szerelmére, 2018 van, a nagyon szegények kivételével csak nem kellene mindenkinek állandóan hajléktalannak öltöznie: szakadt-foszló-pecsétes-agyonfoltozott-teljesen kifakult ruhák helyett emberhez méltó (de kényelmes) ruha felvételével már csodabogárnak számítok?


2018. dec. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már el, miben vagy otthon, ami kiakasztja a környezetedet? Tűsarkúban és ötkilós fülbevalóban, full sminkben és műkörmökkel pucolod a krumplit?
2018. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy koszosnak és szakadtnak kéne lennie az otthoni viseletednek, és nem is ez az ideális. Viszont az elegáns/utcai ruha sem az. Az emberek ilyenkor a kényelem a fontos. Én például most melegítőben ülök, és nem vagyok se koszos, se szakadt, és egy hajléktalanra sem hasonlítok.
2018. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ívy1 ***** válasza:
100%
És mi lenne az?
2018. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudják, mi van rajtad otthon?


Én itthon is farmerben vagyok, pólóban, kardigánban/pulcsiban, nyáron rövidnadrág, vagy nyáriruha.

Kivétel, ha nagytakarítok, olyan célra vannak külön "leselejtezett" ruháim.

2018. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem flangál a legtöbb ember otthon foltos-szakadt ruhákban.. Kényelmesben talán, de nem teljesen csöves cuccokban.

Van egy ismerősöm, aki rendesen felöltözik otthonra, farmer+felső, stb, ezzel sincsen semmi gond szerintem (bár én melegítőzöm).

De azért az eleganciának is van határa, azért ha túl nagy puccba van vágva valaki, az tényleg fura... Engem elgondolkodtatna, hogy miért és kinek akar ennyire megfelelni ilyenkor is...

De szerintem sima utcai ruhás felállás még oké.

2018. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

A pecsétes, szanaszet szakadt ruhakat kidobom, otthonra sem veszem fel.

A jellemző otthoni cuccom valami klassz mintas leggings és trikó, nyáron mell alá érő felső és sort. Kényelmes, de nem elnyűtt rongyos ruhadarabok.

2018. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor mondják, pedig így öltözök mindig.

Megköszönöm a bókot és fogadom a vendéget (vagy elküldöm, ha olyan ember jön, akit nem szeretek s csak segget nyalni jönne)😂


A sima garbónak egyszerű elegáns vonala van egy rendes testen.


Nah a testemet napi 2x edzem.


Amúgy nem tudom miért vagy kiakadva, vedd bóknak...HP.

2018. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!