Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nőtől mennyire igénytelen...

Egy nőtől mennyire igénytelen mindennap ugyanabban a cipőben lenni?

Figyelt kérdés
Anyagilag megengedhetné magának, mindig egy retkes koszos cipőt hord egy kolléganőm. De már másoknál ezt megfigyeltem...

2018. dec. 17. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A koszos, szétesőben lévő cipő igénytelen. A csak egypár cipő viszont egészségtelen. Ha nagyon szigorúak vagyunk minimum 2 pár cipő/szezon szükséges, hogy viselés után legyen ideje kiszáradnia csökkentve a gomba és a kellemetlen szagok kialakulásának esélyét.
2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak nőktől az egyébként másrészt meg nem is egészséges.
2018. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy beleizzad a kérdező, gondolom ilyen térdig érő csimmákról van szó, mert első a divat. Normális cipőben garantálom, hogy nem izzadsz bele ilyenkor, még irodában sem.
2018. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó, nem értem mi a párhuzam a térdig érő csizmám, és az hogy beleizzadok, egész nap, mert ez a divat. Ha nem érne térdig bármi másba is bele tud izzadni...
2018. dec. 17. 20:37
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Ja ha egy cipőbe beleizzadsz már dobod ki? O.o

Vagy nem értem...

Én melegben izzadok bele, de ettől függetlenül másnap is felveszem. Kiszellőztetem, teszek bele szódabikarbónát, cserélgetem a talpbetéteket pár hetente.

Nem tartom ettől igénytelennek magam.

Az hogy valaki nem takarítja a cipőjét az az igénytelenség.

2018. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Látod, hogy eltaláltam "véletlenül", hogy térdig érő csizmában aszalódsz egész nap. Mondom én, hogy nálad első a divat, a többiek meg ugye mit igénytelenkednek.
2018. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Attól még nem értem mi köze a csizma szárához a beleizzadáshoz és az igénytelenséghez. Tipikus savanyú alaknak tűnsz...
2018. dec. 18. 20:00
 18/19 anonim ***** válasza:

3 cipőt hordok felváltva, amint az utcáról belépek van egy kis dobozom:

Szivacs, amivel letörlöm és egy bőrápoló spry.

Melóban pedig van váltó cipőm.(2pár)


Ne törődj az olyannal... Nézd azt, hogy te hogy oldod meg igényesebb megjelenésedet. (ne csak lábbelinél)

2018. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Használj lábhintőport és antibakteriális cipődezodort. Izzadás minimalizálva, bacik kilőve. Elég egy cipő mindenkorra.

Egyébként vannak olyan cipők, amiket egyszerűen nem lehet megpucolni. Egyszer megázol benne, rusnya foltok képződnek rajta amit sehogy sem tudsz levakarni, mert valahogy nem felületi szennyeződés. Bizonyos bőrök és szövetcipők hajlamosak erre, de attól az a cipő még tiszta és lehet borzasztó kényelmes. Lehet, hogy a kollegina cipőjével is ez a helyzet

2018. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!