Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért várja el a legtöbb ember...

Mért várja el a legtöbb ember hogy egy nö szoknyât vegyen fel ünnepélyre? Föleg sulira vagyok most kivâncsi

Figyelt kérdés
Felsös lány vagyok most lesz egy karácsonyi ünepély nem szeretnék,ilyen hidegben szoknyát felvenni nagyon csinos blúzt és fekete nadrágot vennék fel valami szêp bokacsizmâval. Evvel van valami gond?

2018. dec. 18. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem várják el normális helyen, ez föleg MO-on szokás.
2018. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én gyerekkorom óta nem hordok szoknyát, csak nyáron, rettentően fázós vagyok. (Előnye, hogy nyáron viszont imádom a 40 fokot, nem dőlök ki :D)
2018. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, te milyen univerzumban vagy? XD Egy szóval nem mondta hogy nadrágot akar venni boltban.

Kérdèsre válaszolva, szerintem nyugodtan vegyél fel nadrágot. Én se vettem soha fel soha szoknyát hidegben. Az egészségem fontosabb, felfázós típus vagyok.

2018. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Mert sok idióta fejében az a sztereotípia él, hogy a nő csak szoknyában nő.

Anno az egyik tanárnőm azért szólta meg a lányokat, mert nem magassarkúban és szoknyában voltak. Tény hogy nem retkes sportcipőben kellett volna megjelenni néhány embernek, de egy 15 perces műsor miatt szerintem senki nem fogja kisestélyibe vágni magát.

2018. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4:

"nem szeretnék,ilyen hidegben szoknyát felvenni nagyon csinos blúzt és fekete nadrágot vennék fel"

nálunk szóltak ha valaki fekete cicanadrágot vagy farmert vagy egyszerű fekete nadrágot vett fel, nálunk csak szövet volt megengedhető. nem derült ki, hogy azt akar-e felvenni, de gondolom azt várják-e.

Én nadrágot vettem télen és senki nem várta el :D lehet én éltem más univerzumban

2018. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Cica nadrg eszembe nem jutott volna azt Max.tunikával hordok utcn vagy otthon vagy jógánál/tesin veszek fel. Farmert sem akartam nem akarok szakattasan menni. Egy szatén három díszgombos hosszú nadrágot veszek fel.
2018. dec. 18. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, hagyományból, illetve nekik az tetszik, de ez kit érdekel? Viselj, ami neked tetszik, persze a megfelelő szintű elegancia keretein belül.

Én suliban egy ponton váltottam s onnantól soha nem vettem fel szoknyát, nem volt gond.


Az én időmben senki nem várt volna el magassarkút, amiről itt valaki írt... :O Soha nem volt magassarkúm, nem is lesz, azonnal felbuknék benne és különben is elveim ellen való... A szoknya más, fellépésre hordok, ott az kell, nem gond. Hidegben szerencsére földig érő vastag fellépőszoknyánk van. Megértem, hogy a kérdező nem akar szoknyában fagyoskodni.

2018. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
#4 a magadfajta idiótáknak köszönhetően pedig már teljesen kiment a divatból a szoknya
2018. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A divat nem lényeges utolsó válaszoló. Sok nőnek kellemetlen hordania és hidegben fázunk benne nyáron ránk tapad én nem tartom valami praktikusnak. A hagyományokat tisztelem,de nem fogok karácsonykor lázasan feküdni otthon csak azért mert csini szoknyát vettem fel. Sajnos a nőket sok sztereotípia érinti az egyik ilyen az öltözködés de ha meg télen felvesszük a magas sarkút harisnyát kisszoknyát akkor ribik vagyunk ha meg nadrg van rajtunk akkor miért nem tudunk szoknyát venni hol a nőiesség. Sehogy nem jó így mindenkinek van stílusa és szabad jogai ami az ő dolga csak azért picit őrizzük a hagyományokat.
2018. dec. 18. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

gyakran hordok szoknyát ;) de ne kelljen már senkinek felvenni olyat, amiben nem érzi jól magát, de te hordjad ha ennyire hiányolod


bocsi kérdező, egyszer sem a kérdésre válaszoltam, nem értem akkor mi az, hogy elvárják, de ha igen akkor azért mert hülyék :D nem tegnap jött divatba, hogy nők nadrágot hordjanak, nem is értem

2018. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!