Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, van aki egész télen...

Csajok, van aki egész télen sportcipőben van?

Figyelt kérdés
Én egy vastagabb sportcipőkben jobban érzem magam, mint ilyen csizma, bakancs bokacsizma kombinációkban, de úgy látom az utcán, hogy mások is...

2018. dec. 19. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A csizmákban - a sportcipőkkel ellentétben - jókat lehet hömbölögni a járdán, sőt gyakran még fázni is. A bakancsok meg terepcipők, a talpuk merev, emiatt betonon kényelmetlen és csúszós.
2018. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves néhány válaszoló?

Mi értelme ennek a hulladék tini divatnak? Mind egyformák vagytok 😉

2018. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Időpont tegnap 21:11

Mi értelme van ennek a hulladék, nagymagyar, turbókeresztény, konzervatív divatnak? Mind egyformák vagytok.

2018. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"nagymagyar, turbókeresztény, konzervatív divat"

Most a csízmára és a bakancsra gondolsz? :D

2018. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#13; Nem vagyok nagy magyar, a turbókeresztény meg wtf? 😆

Ez amúgy se volt válasz.

2018. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már tini, és nekem se tetszik kifejezetten az, h nagyon hasonló cuccokat hord mindenki, de ne mondd már, hogy a szüleink idejében annyira változatosan öltöztek az emberek. Akkor is ugyanez volt, csak azért tűnt másnak, mert minden mintás volt és ezer féle színű, a mai divatos dolgok meg általában sokkal letisztultabbak, egyszerűbb színek, formák, kevedebb csili-csáré.


Egyébként szerintem azzal nincs baj, ha valaki jó vastag zoknival veszi fel a sportcipőt télen. Inkább az, ha kint az egész bokája. És én ezt látom gyakrabban.

Nekem a Vans cipőmben sima zoknival is megfagy a lábam, már akkor is megfagyott, amikor nem esett a hó, fel is fáztam, pedig nem volt kint a bokám. De lehet egy kötött zoknival már nem így lett volna.

Egyébként tényleg nehéz kényelmes csizmát találni, így lehet, én is megpróbálkozok a kötött, jó vastag zoknis megoldással, amikor nincs nagy hó.

2018. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Imádom a sporcipős bokavillantós csajokat. Istennők
2019. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!