Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk/Lányok nektek mennyire...

Fiuk/Lányok nektek mennyire jön be a body mint alsóruha? Mennyien hordjátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én is és párom is elég didergősek vagyunk, és arra gondoltunk hogy hordhanák mi ilyet. Olvasgattam itt hogy fiúk és lányok is hordanak bodyt a praktisság végett. Véleményetek főleg azoké érdekelne akik hordanak.

#Body #hideg tél fiú lány
2018. dec. 22. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

én gyakran veszek fel bodyt és nekem nagyon bevált :)


párom csak ritkán vesz fel főként akkor amikor sokat vagyunk a szabadban és hideg van

2018. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, nem kell azon aggódnom hogy kivan e a derekam. A patentost egyszerűbb bekapcsolni mint amelyiknek ilyen melltartókapocs szerű van.
2018. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik és nem is hordok ilyet.

Vannak hosszú kötött felsőim, amik védik a derekamat.

2018. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon szuper a body. A párom egész évben hordja mondjuk ő meg teheti mivel lány, de ilyen időben én is fel veszem a póló alá, nekem is ő vette. Meg aludni nagyon szeretek benne!
2018. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Én téli időkben gyakran viselem. Régebben amikor még nem volt ennyire divat, meg kapható, akkor nagyon hidegekbe simán a tornadresszemet vettem fel alsó ruhának, és úgy mentem iskolába, és tesi óráig rajtam is volt. Igaz a wc-és nagyon kényelmetlen volt, de megtudtam oldani. Utána amikor vége volt a tesinek akkor nem vettem fel, egyrészt azért mert többnyire kocsival jöttek értem, meg mégse legyen rajtam olyan ruha amit átizzadtam. Ha tudtam hogy gyalog kell hazamenjek suliból akkor betettem a táskába egy plusz melegítő felsőt aminek hosszú volt az alja és azt amennyire tudtam betűrtem a nadrágomba, de mindig kicsúszott, meg nem volt valami kényelmes. Aztán anyum vett egy tornadresszt amit bodyvá alakított át, és azt tudtam viselni, egész nap, és a wc-zés is végre kényelmesebb volt nem kellett felül teljesen levetkőzzek.

Amikor már a gimi végét jártam akkor jöttek be a bodyk a divatba, de még drágák voltak, viszont egy jó ismerős tudott olcsóbban szerezni.

De gyakran viselek már bodyt, rengeteg féle van, összehajtva fiókban tartom őket. Van olyan aminek szép felső része van, van olyan ami egyszerű, van mintás is. De van olyan amit kimondottan alvásra hordok, ha egyedül alszom, és nem a párommal, ha a párommal alszom meztelen vagyok :)

Amúgy ha itthon vagyok és már jól bevan fűtve a lakás, és tudom hogy még fogok menni valahová,akkor csak bodyban mászkálok itt bent és tevékenykedek, még nadrág sincs olyankor rajtam, és ez nekem pont elég is.

Páromnak is vettem bodyt ha órákig vagyunk a szabadba, mert imádunk túrázni a közeli hegyekbe és a párom is elég fázós. Ő annyira nem szereti viselni, de hidegbe jól esik neki felvenni.

2018. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De jó olvasni hogy nem csak mi gondolkodunk így a párommal, ha nem más párok is vannak így illetve más fiú is aki vesz fel bodyt ilyenkor. Most kellemesen csalódtam. Azt hittem majd megy a hiszti a kérdésemre.
2018. dec. 22. 16:58
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Fiún is elfogadható. Ha még nem múlt el 4 éves.
2018. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
4-vagyok én már 34 múltam, és még is hordok bodyt.
2018. dec. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy most sokan meg lepődnek a hozzászólásomon, de úgy látom vannak itt más fiúk is akik hordanak bodyt, hát én is közéjük tartozom, mert én is nagyon szeretem a bodyt. Ilyen időben csak azt hordok, meg persze alváshoz. Van olyan aki szerint egyáltalán nem fiús a body, de olyan is van aki azt mondta hogy egész nyugodtan hordjam, mert az a lényeg hogy nekem jó legyen.
2018. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ívy1 ***** válasza:
69%
Én is hordok,többféle és több darab van. Szerintem nyugodtan hordhatják a férfiak is,aláöltözetként.
2018. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!