Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk/Lányok nektek mennyire...

Fiuk/Lányok nektek mennyire jön be a body mint alsóruha? Mennyien hordjátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én is és párom is elég didergősek vagyunk, és arra gondoltunk hogy hordhanák mi ilyet. Olvasgattam itt hogy fiúk és lányok is hordanak bodyt a praktisság végett. Véleményetek főleg azoké érdekelne akik hordanak.

#Body #hideg tél fiú lány
2018. dec. 22. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A párom nem hord, de nem bánnám ha hordana, csak ő túl hiú ehhez...Úgyhogy örömmel látom, hogy sok férfi hord, én támogatom a dolgot!

Én szoktam hordani, most a terhességem miatt nem alkalmas ilyesmire a testem, de egyébként hordok télen.

2018. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
És a farkatokat meg a zacskókat hova teszitek? Ez női ruhadarab.
2018. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó ezen én is gondolkodtam, de mivel a bodynak olyan az anyaga hogy simán nyúlik annyit odalent hogy elfér minden. Hidd el ha kényelmetlen lenne nem hordanám.
2018. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta gondoltam arra hogy egy ilyen bodyt ki szeretnék próbálni, és kb egy hónapja rendeltem magamnak, de nagyon kellemest csalódtam benne, ugyanis a vártnál sokkal kényelmesebb, annyira rugalmas az anyaga úgy igazodik ahogy kell, szerintem szuper ruha a body annyira meg szerettem hordani, hogy rendeltem is egy jó párat belőle.
2018. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor hordom férfi létemre ha órákra megyek ki a mínuszokba, ahogyan a harisnyát is akkor veszem nadrág alá.
2018. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. A téli családi túrázáshoz vittem magammal hogy jó lesz és a barátomnak adtam a csomagból a szürkét. Kábé egyforma a méretünk és jó lett rá. Egyébként ő pizsama alatt hordja, rövidnadrággal.
2019. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem a bodyt férfi léttemre, hűvösebb időben mindig veszek fel alulra a póló alá. Pizsamának kifejezetten csak bodyt használok, nem szeretem ha gyűrődik rajtam a ruha, mivel a body egy részes így ez nekem teljesen tökéletes:)!
2019. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, viszont nő létemre a melltartósat szeretem viselni ami alakformáló is egyben. A hagyományos az szerintem inkább pasiknak való, vagy síeléskor télen veszek fel olyat néha.
2019. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a badykat hordani, nagyon kényelmes. Mikor először vettem fel már akkor azt mondtam hogy ez szuper jó és hogy egy fiunak/férfinak is járhat a kényelem nem csak nőknek. Rengeteg badym van itthon széles válpántos és hosszúujjú is, ezek a kedvenceim, most is van rajtam hosszúujjú fehér bady. Én imádom hordani, a páromnak is van de ő ritkán hordja, de nem zavarja hogy én szeretem, azt mondja legalább védi a vesémet és a derekamat mert ez soha nem csúszik ki.
2019. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!