Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elméleti kérdés.1. parfüm:...

Elméleti kérdés.1. parfüm: nagyon tetszik nektek, de mások átlagosnak, semmilyennek tartják.2. parfüm: ezt ti találjátok ilyennek, viszont mások majd megvesznek érte, legszívesebben titeket szagolgatnának egész nap. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az elsőt, nem érdekel mások véleménye ilyen dolgokban.
2018. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2018. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első
2018. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én tuti a másodikat választanám, azt hittem, ti is...
2018. dec. 23. 23:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem minden a parfüm natúr illata, mindenki bőrén máshogy jön ki, szóval csak úgy a teszt papírra fújva az csak egy támpont de az is nagyon fontos hogy már a bőrödre fújva milyen illat lesz, hisz mindenkinek van "illata" még ha nem is érződik de attól még a szaglásunk érzékeli a másikét és ez a parfümmel keveredve váltja ki akár a vonzalmat vagy bármi hasonlót.
2018. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.

szerintem nem olyan jó mások szaglása, de lehet magamból indulok ki, mikor valakihez közel hajolok szinte mindig jól esik ha egy kis illatot érzek

mikor szembe jön egy nő/férfi és akkor csap meg az illata, akkor már rég rossz

Szóval úgy is én fogom szagolni legtöbbet, nekem legyen jó mikor fújok.

2018. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elsőt választom, hiszen ha tetszik nekem, azt jelenti, hogy tudom "viselni", illik hozzám. Amit máson jónak tartok, nem biztos, hogy magamon is ugyanígy gondolom.
2018. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Én szaglom magam egész nap.


Plusz az emberek java nem szentel figyelmet mások illatának, általában csak azé érdekes akit vonzónak találsz. Pl fingom sincs milyen illatokat viselnek a barátaim, annyit tudok, hogy nem büdösek.

2018. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első, a saját kedvemre fújkálok.


Megírod esetleg a konkrét parfümöt?

2018. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem zavar az, ha konkrétan megvesznek egy rajtam levő illatért, és úgy viselkednek, mint a majmok az állatkertben (bocs, ez sértés szegény majmokra nézve). ha megdicsérnek, hogy kellemes az illatom, azt szeretem. Én is inkább az elsőt választanám, mert az vagyok én, az az én stílusom, azt fújom magamra szívesebben.
2018. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!