Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elméleti kérdés.1. parfüm:...

Elméleti kérdés.1. parfüm: nagyon tetszik nektek, de mások átlagosnak, semmilyennek tartják.2. parfüm: ezt ti találjátok ilyennek, viszont mások majd megvesznek érte, legszívesebben titeket szagolgatnának egész nap. Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En a Little Black Dresst hasznalom evek ota. Egy kolleganom mondta, hogy eleg snassz illat. Szarok ra, en imadom es jol all :D
2018. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Első. A saját nyakamra fújom, mások másodpercekig, percekig érzik az illatát, nekem meg egész nap az orrom alatt van.
2018. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt. Csak olyan parfümöket viselek, amik tetszenek, nem érdekel, hogy ki mit gondol róluk. Saját kedvemre illatozom.
2018. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt, amelyik nekem különleges. Oké, hogy megszokom nap közben és nem érzem, de inkább olyat viselnék, amit imádok, mert szerintem az sokkal jobban kifejez engem, mint amit mások találnak fantasztikusnak.
2018. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!