Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 év körüli lányok! Ti hol...

16 év körüli lányok! Ti hol vesztek farmert?

Figyelt kérdés

Összegyűlt valamennyi pénzem, amiből ruhákat szeretnék venni. A farmerjaim mindig megnyúlnak a térdüknél és a feneküknél. Gondolkoztam, hogy lehet ki kéne próbálnom egy Tally-s vagy egy Bershkás farmert(innen még sose vettem nadrágokat). Ezekben az üzletekben lesznek most akciók? Olyan 5000Ft-ot szánnék darabjára.Mi a véleményetek ezekről a farmerekről?

Köszönöm a segítséget! :)



2018. dec. 26. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes nadrágom a Bershkából van. Általában high waist jegginget veszek 4000 forint, és nagyon sokáig bírja ;)
2018. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha alap, középkék, szaggatás nélküli farmerra (is) vágysz a lidl-t nagyon tudom ajánlani. 3-4ezerért szokott lenni.

Már nem vagyok 16, de régen is vettem onnan ruhákat. Basic dolgokban nagyon jó.

2018. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

szinte mindig a bershkában veszek fekete farmert (most kivételesen a stradiból van de arról is ugyanazt tudom mondani): nagyon szeretem, normális vastagságú anyaga van és nem nyúlik ki, ráadásul sztreccses egy kicsit így könnyebb felvenni és nem áll el a bokádnál hanem rátapad- sztem hülyén néz ki amikor a testre simuló nadrág eláll valakinek a bokájánál, de kinek mi

annyi, hogy ez kb 6000ft, 5000 alatt csak jeggingsek meg vékonyabb anyagúak vannak

tallyban ne vegyél nadrágot(se mást), gagyi és béna a méretezése

2018. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A H&M-ből van egy két nagyon jó farmerem, azok nagyon kényelmesek és az anyaguk is jó. A Pull&Bear-ből egyszer vettem egy nacit, na azt borzasztóan megbántam, nagyon gyorsan kinyúlt. C&A-s szintén. A kedvenc farmerem Lee márkájú és azt hiszem a Terranovás farmerjeim a legstrapabíróbbak. Nagyon régóta hordom őket és nem nyúlnak ki meg semmi
2018. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Levi’s.
2018. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a H&M-ben vagy az Orsay-ban veszek nadrágot általában. Sajnos az egyik H&M-es farmerem kb. 5 mosás után elkezdett szétszakadni, de a többi jól bírja. Meg általában ott találok olyan nadrágot, ami nem esik le rólam és nem a vádlim közepéig ér csak az, ami amúgy jó lenne rám. Az Orsay-ban pedig nemrég vettem egy nacit, el se tudtam hinni hogy jó rám végre egy 36-os nadrág. A H&M-ben sose jó rám a "hagyományos" méret, mindig 28/32 vagy 28/34-es kell.
2018. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a tallyban szoktam farmert venni.

Nagyon szépek és fazonban is jók.

Egyébként gyakran van akció farmerekre.

Olyankor ha 2 farmert veszel a második árából lejön.

2019. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!