Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A karóránál fontos hogy az...

A karóránál fontos hogy az ember státuszát tükrözze az óra márkája és ára, vagy elég ha jól néz ki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 22:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

#20:

[link]

2018. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Számomra az óra a szint jelképe egy emberen, nem a hitelre vett kocsi, vagy a szintén hiteles ház. Pláne nem a részletes Ájfon33Xgold."


Na pontosan erről beszélek. Ezért nem adnék ki soha komolyabb összegeket órára, akármennyi pénzem is lenne. Mert engem nem igazán foglalkoztat, hogy mások tudtára adjam a "szintemet". Ahogy előttem is leírták, és ezzel a mondatoddak végülis te is ugyanezt fejezted ki, az óránál nem számít a minőség, ellentétben egy autóval, vagy egy elektronikus eszközzel, a drága óra kifejezetten csak arra való, hogy a tulajdonosa kifejezze vele, hogy neki erre is van pénze. De nem mindenki akarja ezt feltéltenül kifejezni, vagy nem ezzel.

2018. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akkor ne vegyél órát, ha a mások véleménye érdekel.


Azért vegyél órát, mert lenyűgöz a mechanikai, mérnöki oldala, az órásmesterség történelme. Van egy olyan mondás órás körökben, hogy Rolex Submarinert az vesz, aki a környezetét akarja lenyűgözni, Grand Seikot meg az, aki önmagát.


Szerintem nem fontos, hogy a státuszt tükrözze. Az a fontos, hogy neked tetsszen.

2018. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%
#21, szavakkal próbáld meg pls, hátha sikerül. Kanye West fejéről nem sok mindent lehet leolvasni.
2018. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!