Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még az álló nyakú...

Divat még az álló nyakú öltöny? Esküvőre vőlegénynek?

Figyelt kérdés

Pár éve vásároltuk a páromnak, sötét szürke színű, állú nyakú (fekete a nyaka) öltönyt, ami 1x volt rajta.

Szeptemberben akarunk összeházasodni szűk családi körben, kis vacsorával. A párom nem szeretne másik öltönyt venni, mivel úgysem használná ki. Én menyasszonyi ruhában leszek. Ehhez az öltönyhöz is kell nyakkendő, gondolom? A párom szerint nem ... gondolom így akarja megúszni a nyakkendőt.


2010. jún. 28. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az áll nyakú öltönyhöz valóban nem kell nyakkendő. (szerintem), de találtam ilyen képeket:

[link]



S, hogy divat-e még? NEm tudom. Van, akinek jól áll, de inkább egy hagyományos gallérú, galambszürkét jobban el tudnék képzelni, vagy fekete halszálkásat.


De, ha nem szeretnétek plusz költséget, s nem használja ki, akkor tényleg felesleges. Ugyanakkor pedig sosem lehet tudni, hogy mikor lesz rá szüksége,s akkor nem kell befektetni újra.(temetés, esküvő, opera, színház stb.) egy jó öltöny sosem rossz, ha ott lóg a szekrényben.


Sok boldogságot!

2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!