Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlzás havonta ruhát venni?

Túlzás havonta ruhát venni?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy értve, hogy havonta egy kisebb vagyont elkölteni és/vagy majdhogynem teljes ruhatárat újítani, hanem minden hónapban beszerezni valami apróságot, nem egyszerre megvenni mindent évszakváltáskor.


Tehát minden hónapban szigorúan csak egy ruhadarab, mondjuk egyik hónapban egy melltartó, a másikban egy pár cipő, a harmadikban egy farmer, a negyedikben egy sál....


2018. dec. 28. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem tartom túlzásnak, főleg,hogy sál, melltartó stb. is benne van. Én havonta egyszer tartok csajos napot a barátnőmmel, akkor mindig veszek valamit, többnyire 2-3 dolgot. Azért ne ilyen 20 ezres darabokra gondolj, általában tìzezerből kijön az egész. Az is lehet cipő, felső, sál, fehérnemű, akármi, szinte mindig olyan is van közte legalább egy, ami tényleg kell, nem a tizenötödik nadrágot veszem meg. És szoktam ezen kívül is venni időnként ezt-azt, ha épp meglátok valamit ami nagyon megtetszik, vagy le van árazva nagyon, stb. Egyben még sosem adtam ki kisebb vagyont ruhákra évszakváltáskor.
2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nem azon van a hangsúly, hogy havonta vesz-e valaki.

A hangsúly azon van, hogy szükséged van-e rá, vagy csak pazarlod a pénzedet, és még több szemetet fizetsz meg (a divatipar a második legszennyezőbb iparág immár). És mind ezt azért, hogy elüsd az időt, mint egy hobbi, tárgyakat gyűjtögetsz. Akkor túlzás, ha már roskad a szekrény, hobbiként lehet ezerszer jobbra is költeni.

De alapvetően nem feltétlenül sok évi 12 ruhadarab, kis változatosság gyanánt se.

2018. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!