Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Girl...

Mi a véleményetek a Girl Power feliratú pólókról? Iskolába nagyon ciki hordani? 16/l

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mindig is gáz volt. Béna tini filmekben hordanak ilyen pólókat.
2018. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy mondod nagyon gáz ilyet hordani.
2018. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:(
2018. dec. 28. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Tegyél magasról az itteni válaszokra. Sok megkeseredett alak fröcsögi tele az oldalt. Efféle kérdésekre még nem született objektív alátámasztással válasz.

Viseld azt amit szeretnél.

2018. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda diplomatikus köntösbe bújtatott "fin%☆m sincs". :D
2018. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem nekem kell tudnom. Hanem neki. Az én saját véleményem az, hogy mivel az újhullámos feminizmussal nem valami szerencsés közösséget vállalni, így nem annyira tetszik a viselet.

Azonban az adott illető valamiért hordani szeretné. Szóval komfortosan érezné magát benne. A megfelelő öltözék pedig pozitív hatással van még a napi tevékenységeinkre is. Szóval ne mások véleménye alapján határozzuk meg mit viselünk. Egyszer úgyis el kell kezdeni leválni erről a megfelelési kényszerről, leszarni hogy mondjuk nekem nem tetszik a feminista kapcsolat miatt, és önálló identitást kell építeni.

2018. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5, miért is kéne bárkinek jobban tudnia, mint a kérdező? Alapból a kérdés hülyeség. Nem mi fogjuk hordani, hanem ő.
2018. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Jah, amúgy meg a 16 éves eléggé tini, mit vártok tőle, hordjon kosztümöt?
2018. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a szépség és divat részlegben durvább viták alakulnak ki, mint bárhol máshol az oldalon. Nem gondoltam volna. :D
2018. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Rám rám van tetoválva ez a szlogen, 16 évesen került rám, nagyon büszke vagyok rá, pedig nem értek egyet az sjw-kultúrával, erre varrjatok gombot.

Hordd nyugod szívvel. Nagyon sok emberen látok ilyesmit, akinek fogalma sincs a feminizmusról, politikáról.

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!