Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szerettek egyedül ruhát...

Ti szerettek egyedül ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van, de én nagyon nehezen tudom rávenni magam, hogy egyedül elmenjek. Rosszul érzem magam ott a sok ember között. Tudom, hogy ez nagyon nem normális, és ha ez így marad, később még rosszabb lesz. Most muszáj lesz egyedül elmennem. Ti szoktatok egyedül menni? Hogy tudnám legyőzni ezt a "félelmemet"?

Köszönöm a segítséget!

16/L



2018. dec. 29. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig egyedül megyek, és sokakat látok, akik szintén egymaguk vannak.

Nekem így jó, addig vagyok az üzletben amíg akarok, nem siettetnek, nem tartanak fel, azt nézem amit akarok, stb.

Nyugodtan menj egyedül, nincs abban semmi rossz. :)

2018. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egyedül szeretek, ha tényleg az a célom, hogy találjak is valamit. Illetve nem baj ha van kísérő, abban az esetben, ha ő nem szándékozik vásárolni. Így nem tartjuk fel egymást, ellenben, ha mindketten (vagy többen) nézelődünk. A barátnőkkel shoppingolás inkább csak kellemes időtöltés, ruhafogdosás, "aaaanézdezmilyenjó", mint eredményes vásárlás.
2018. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor annyi idős voltam, mint te, akkor ugyan ezt éreztem, mint te. El sem tudtam képzelni h egyedül elmenjek. De utána én is rákényszerültem, és azóta csak egyedül járok. Rájöttem, hogy egyedül sokkal jobb, jobban haladok, mert oda megyek be, ahova én akarok, addig maradok egy üzletben, ameddig én akarok, nem kell várni a másikra ameddig próbál stb.
2018. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig egyedül megyek, mivel így jobb.

Ha nehezen indulsz el, akkor csináld meg és utána könyebb lesz. Győzd le a félelmed.


Írd fel magadnak és tanuld meg, lehet hogy félek, de meg tudom csinálni.


Ez szorongás.

2018. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak egyedül szeretek! :)
2018. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó egyedül. Nyugodtan végig tudok nézni mindent és a ruhákra figyelek, nem arra hogy valaki hoz egy ruhát és mondjam meg milyen.. meg ilyenek. Na igen, meg nem siettetnek.
2018. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Feszülten érzem magam a sok ember közt. Ha ketten megyünk, már nem erzem ezt. Megnéztem mikor vannak kevesen, és délelőtt, de akkor nyilván nem tudok menni, mert nekem is suli van.

2018. dec. 29. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen teljesen normális, hogy nem szeretsz egyedül ilyen helyekre menni. Én is így voltam, azóta viszont én is egyedül járok többnyire. Sőt, ha egyáltalán megyek boltba, 90% online veszek már mindent.

Plázába tényleg kellemesebb csapattal menni, ha azt kellemetlennek érzed egyedül, menj kisebb üzletekbe, turikba, ha egyedül vagy még szóba is elegyedhetsz érdekes emberekkel.

2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, csak én mindig feszélyeztetve éreztem magam, meg mint ha valaki követne :D

Aztán elmúlt, és egyedül már jobb így tudatosan csak azt veszem meg ami nekem tetszik, nem tudnak befolyásolni.

2018. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyedül szeretek, így biztos azt veszem meg, ami neken tetszik és addig nézelődök, amíg nekem van hozzá kedvem és időm.
2019. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!