Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lanyok akik szeretik a...

Fiatal lanyok akik szeretik a ruhakat, divatot, vasarolni, shoppingolni! Mit gondoltol a ruhaimrol?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szerintetek milyen ember lehetek a ruhaim alapjan? Hany eves lehetek?

Sok/keves/atlagos mennyisegu ruham van osszesen vagy akar 1-1 kategoriaban.

Vannak e hianyossagok? Hianyoltok e darabokat?

Barmi gondolat johet! Foleg 10-20as korosztaly akiket erdekel is, hogy mi ma a divatos a tiniknel es nem itelkeznek, csak mert nem csak egyszeru darabjaim is vannak. (Cipoket nem tettem fel de van tobb sneakerem, fila, vans, adidas, converse, combcsizma, lakkbakancs, fekete es ezust magassarku stb)

Ekszereket csak karika fulbevalot hordok.


(Es mielott meg belekotnetek, en penzem, en kerestem meg, telik ra, es arra koltom amire akarom, nem anyuci apuci penze, nekem ez a hobbim, masnak pl a kocsik vagy a pc jatekok.)


2018. dec. 29. 21:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

A hozzászólások közt teljesen más szetteket linkeltél mint amiket a fentiekből összelehetne állítani.

Szerintem túl sok ruha, nincs összehang, nincs egy bizonyos stílus. Persze jó ha az ember változatos, pl néha sportos néha elegáns, mikor milyen alkalom van, vagy épp milyen a kedve. De én azt látom hogy ruha ruha ruha töménytelen mennyiségben, hol 30as sikkes nő, hol 15 éves kiskamasz aki nemtudja hol a helye a világban és még sok más.

2019. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 RicsiakimindigRicsi válasza:
Szerintem ezek a ruhák nagyon jók lehet sokan hordják te ezek nagyon is jók a szettek mégjobbak.Szerintem olyan 15-18 között lehetsz!Megmondod pontosan hogy hány éves vagy? F|15
2019. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

1# A nacikat felvaltva rendszeresen hordom, mindennap mast veszek fel, nem nyulnak ki, nem hasznalodnak el olyan hamar, nem kopnak annyira. Mom jeans, skinny, szakadt, szines, bulinacik is vannak koztuk, igy mindegyiknek van szeretett helye :)

Egyberuhakat nem mondanam hasonlonak, van borruham, csillogos ruham, vaganyabb bulisabb darabok, es vannak visszafogott, letisztult darabok idoszaknak megfeleloen is, ruhat foleg alkalmakhoz hordok, igy van a bulis/unnepi, de arra persze ott van meg a feher bluz + fekete szoknya kombo :)

Igazad van, szeretem a kenyelmes cuccokat, polobol is inkabb gyujtemenyem van, de ezeket is hordom mind, kedvenc kombom amikor nem sietek sehova a mom jeans + polo beturve, ami valahogy kinez, de megis kenyelmes. Valoban a grunge, vintage, indie stilust is szeretem, ilyesfajta bulikba is jarok :) bordzsekimbol nincs tul sok szerintem, van egy alapdarab basic, egy szegecselt, bandalogokkal teli (mivel sajat magam keszitettem utolag egy bordzsekire igy nem latszik) illetve van egy piros kigyoborosom ami egy cicanacihoz tartozik, de egy unalmas feher polo farmer szettet is feltudok vele dobni.

Abban igazad van, hogy valoban vekony vagyok, nem tul nagy mellekkel. Nem mondanam, hogy szeretem a fenyuzest, kitunni, a kirivosagot, de barhova megyek, a stilusomat, kulsomet dicserik, bizonyos helyzetekben megnezik, mindig tesznek ra pillantasokat es megjegyzeseket. Valoban a ruhak nagy resze fast fashion, de felet egy jofele turkalobol szereztem be. Szamomra nem az a lenyeg, hogy kulonlegesebb, egyedibb darabok legyenek benne, hanem maguk a kombinaciok amiket hordok, teszik feltunove oket, mivel szerintem a legjobb alapdarabokbol es egy ket kicsit kirivobb kiegeszitokbol lehet a legfeltunobb, megis kulturaltabb szetteket osszehozni.

2019. jan. 6. 14:49
 14/21 A kérdező kommentje:

#3 arra reagalva, hogy a felsoimnek nincs szabasa:

Bo polok, szuk polok, magasnyaku felsok/bodyk, szuk, kivagott bodyk, laza/bo ingek, kis toppok, fodros crop toppok, bandeu toppok, vallnelkuli felsok, halter toppok, attetszo (retegelesre hasznalatos) felsok, bo garbo pulcsik, szuk tapados pulcsik, egyszeru kotott pulcsik, melegitok, szuk garbok, mely kivagasu pulcsik talalhatoak meg a kepeken.


Nadragokbol: bo mom jeans, sima skinny jeans, szaggatott naci, cropped naci, kantaros naci, cicanaci, bornaci, bovebb fazonu, elegansabb joggernacik vannak.


Itt szerintem eleg sok kombinacio lehetoseg van, valoban, ha egy bo pulcsit/polot meg egy bo nacit feldobsz, slampos lehet, de pont ezert valogatjuk ossze, hogy mit mivel hordunk, nem?:)

2019. jan. 6. 14:54
 15/21 A kérdező kommentje:

4#

Nem gondolom magamrol, hogy egyedi hopihe lennek, jo lenne olyannak lenni, mint az instan pozolo kislanyok, biztos gondtalan eletuk van. :) Az instam privat, nem nagyon postolok sokat, bar ott rendszeresen megkapom, hogy jo a stilusom, felfrissito.

Megjegyzem, 16, sot 14 eves kortol is lehet mar dolgozni.

Az, hogy “illene tudnom mikor mit kell felvenni”, nem igazan ertem, hogy vontad le? Cfkasnak, bulizasra valo slamposnak hivod a ruhakat, az elegans darabokat hianyolva. Szerintem kb 7 ing, 4db mas szinu, stilusu elegans ruha, tobb egyszeru fekete nadrag, es kb 5 fekete elegans szoknya, 2 magassarku es 1 magassarku combcsizma boven eleg elegans ruhatarnak, melle blezerkabatkaval, elegansabb bundakkal.

En ugy erzem a stilusom mar kialakult, ha nem csak 1-1 darab ruhara nezel, hanem az egeszre osszesen, akkor latod, hogy boven van mit kombinalni, es minden alkalomra tudom magam illedelmesen prezentalni.

Es nem, nem szines a hajam, termeszetes voros, szoke, fekete szinekkel probalkoztam es jelenleg natur sotetbarna. :) lazadnom sem kell, a csaladom, barati korom elfogadnak olyannak amilyen vagyok, sokszor kapom azt a mondatot, hogy “nezd, ezt lattam a multkor ez olyan “Annás”” - a sajat nevem hasznaljak mint jelzo, de leszogezem, a nevem nem Anna csak pelda volt :)

2019. jan. 6. 15:03
 16/21 A kérdező kommentje:

#9

Nem kell 18+nak lenni, ahhoz, hogy dolgozhass, korabban is leirtam, mar 14-16 eves kortol boven akad munka a fiatalsagnak.

Nem ruhaim miatt gondolnanak 14-16nak elso latasra, hanem az arcom, alkatom, magassagom miatt. De ha beszelgetnek velem, mar nem igazan tudjak behatarolni a koromat. :)

Nem majmolom a divatot, azt veszem, ami eppen megtetszik, es kinalaton van. Sajnos az eppen uralkodo iranyzatokat a boltokban nem en iranyitom, igy abbol “taplalkozom” ami az asztalon van. Ennek ellenere, szerintem van egy sajatos stilusom, de nem gondolom magamrol, hogy kulonosebben divatos lennek, vagy egy “divatikon”nak kepzelnem magam.

2019. jan. 6. 15:07
 17/21 A kérdező kommentje:

#10

Mivel boltban veszem a ruhakat, elofordulhat, hogy mason is ugyanaz a ruha lesz, nem csak en veszek meg egy-egy darabot. :D es feltetelezem, mivel 10-20as korosztalytol van szo, igy valoszinuleg ugyanazokbol a forrasokbol (insta, pinterest, nepszeru boltok, youtube, baratnoink, utcan latott emberek) inspiralodunk sokan, igy lehetnek hasonlo szettjeink. :)

Az art hoe kifejezes meg az aesthetic.. sosem tudtam igazan megragadni a lenyeguket, igy nem igazan kapcsolom magam hozzajuk, foleg, hogy nem sok kozom van a muveszetekhez (art hoe) az aesthetic, meg ahogy tudom, inkabb egy gyujtofogalom, es tobbfele iranyzata van, mint pl az art hoe is egy alfaja nem? Mindenesetre en nem tudok a kifejezesekkel azonosulni es nem hasznalom oket magamra. Inkabb azt latom, hogy mindenki mindenre ezt hasznalja mostanaban.

Elegansabb ruhakat en meg mindig nem hianyolok, szerintem nem sok olyan alkalom van egy evben, amikor ugy fel kellene oltozni, nekem az az 5-6 ruha eleg, van visszafogott es extrabb is, nem gondolom ugy, hogyha egy elegans esemenyre felvettem egy ruhat, utana azt a kovetkezore nem vehetnem fel akar, felesleges tobbet felvenni. Az ing + fekete nadrag/szoknya meg meg mindig mindent visz, es rengeteg opciom van azokbol. :)

Koszonom az elismerest, a ruhak 90%az kihasznalom szezonalisan, (figyelemmel kovetem, hogy mit mennyiszer hordok, szeretem-e, van e hozza hasonlo darab ami jobb, es az aktualis szezon vegen amit nem hasznaltam rendszeresebben azon tovabbadok eladadomanyozassal/eladassal/baratnonek adasdal).

2019. jan. 6. 15:17
 18/21 A kérdező kommentje:

#11

Mutass egy szettet a hozzaszolasok kozul, amibol nem talalod meg a darabokat az eredeti kerdesben levo kepeken.

Nem tudsz. Ebbol is latszik, hogy mennyire szamit a ruhak kombinalasaban egy kis kreativitas, retegzes, tapasztalat.


Mivel minden ruha szettet egy appban allitok ossze, es az elso ket kepen levo ruhak is abban az appban vannak lementve, igy 100% ugyanazok.


En ugy erzem tudom hol a helyem a vilagban, pont azert van a “30-as sikkes” es a “15 eves kiskamasz” stilus stb stb, hogy hangulatomhoz, kedvemhez tudjak oltozni egy nap, amikor nem kell egy adott alkalomhoz igazodni ruhazatilag. Szerintem nem kell mindenkinek szigoruan egy stilust hordania, ugyanugy, ahogy az emberek nem hordjak eletuk vegeig ugyanazt a frizurat pl.

Persze nekem megvan az alkati elonyom, hogy eleg sok ruhatipust tudok felvenni es jol allnak, igy megertem, ha valaki kenyelembol egy stilushoz, szabashoz ragaszkodik, mert abban erzi magat kenyelmesen, biztonsagban, onmaganak. De szerintem nekem megvan az a szabadsagom, hogy nem kotnek a stilusok es az iranyzatok, nem kotodok hozzajuk, mindenben “onmagam” vagyok, nem ragaszkodok egy stilushoz, igy “szabad” es valtozatos lehetek.

2019. jan. 6. 15:23
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Egészségedre. Ha ennyire halálbiztos vagy magadban, mi a bánatnak tetted fel a kérdést?


Csak úgy hozzáteszem: aki tényleg egyedi, stílusos, és magas fokon műveli ezt az egész önkifejezés dolgot, az messze nem csak abból válogat, amit a fast fashion boltok az orra elé tolnak. Sokat kell még tanulnod, ha azt hiszed, ezekből áll a "kínálat".

2019. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen öntelt pïcsa vagy kérdező.
2021. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!