Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek még érdemes ilyen...

Szerintetek még érdemes ilyen pólót venni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 1. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked tetszik?

Pénzed van rá?

Más kérdés?

2019. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, van rá pénzem. Úgy értettem, hogy szerintetek örökdarab vagy csak egy divat, ami elmúlik ez a fajta logós póló?
2019. jan. 1. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem örök darab, eleve 20 éves kor fölött már nem ez számít "menő"-nek.
2019. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz örök darab címen? Hogy majd 50 év múlva is divatos lesz-e? Nem. Egyetértek azzal, hogy 20 év felett ezek maximum az edzőterembe lesznek jók kardiózni, de ezt felvenni egy hétköznap, én biztos nem tenném.
2019. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Még?

Sosem volt az.

2019. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sosem volt az, jól van divatguru 😂
2019. jan. 1. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:

27 euróért drága, akkor inkább fogod a brand logót és rávasaltatod pólóra fele annyiért se bármely belvárosi üzletben.


Persze akkor nem lesz eredeti CK pólód, de nekem sosem jöttek be az ilyen tegyük rá a brand logót egy egyszínű pólóra és adjuk el közel tízezerért.


Mert egy ugyanilyen, egyszínű Fruit of The Loom póló ér kb. 1000 Ft-ot, a többi fennmaradó 7500 Ft pedig a vasalási vagy nyomási eljárás, és a brand. Aminek a jelentős része a márka lesz, nem az eljárás. :)

2019. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Ekkora logóval ez nem póló, hanem reklámplakát.

Ilyet jóérzésű ember nem vesz fel, és pláne nem fizet érte.


Vegyél egy ilyen pólót és ha a CK megkeres, hogy kibéreli a mellkasod, akkor vedd fel az ő pólójukat azzal a logóval:

[link]

2019. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem megy ki a divatból...olyan mintha egy Nike felsőt vennél, szerintem tök raj🤘🏻
2019. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól néz ki DE...

Ez már kiment a divatból, a röviden ujjú a menő ami feszül egy kicsit.

Bocsi.

2019. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!