Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti is jártatok úgy, hogy nem...

Ti is jártatok úgy, hogy nem vettetek meg egy ruhát és utána bántátok?

Figyelt kérdés

Egyszer egy gyönyörű egyberuhával voltam így..


Vagy kétszer is, hogy nem vettem meg a télikabátot és utána sokkal rosszabbat vásároltam ugyanannyiért...


2019. jan. 2. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit boltból hazajövet is hiányolok, azt visszamegyek és megveszem.
2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Komolyan???


Én van, amit egy év után is bánok, hogy nem hoztam el... A "pótlékot", meg utálom azóta is...

2019. jan. 2. 14:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik valami meg is veszem. Olyan szokott előfordulni, hogy megbánom, hogy megvettem. Vagy mert nem hordom, vagy mert otthon már annyira nem tetszik. Illetve online vásárlások esetében, nem azt kapom amit vártam.
2019. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem, soha. A ruhadarabok egyszerű tárgyak, amiknek semmilyen módon nem szabad befolyásolniok a közérzetet.
2019. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem befolyásolják a közérzetet? Én jobban érzem magam egy szebb ruhában, plusz praktikus is.


Mint írtam, utána egy sokkal rosszabbat vettem. Például télikabát

2019. jan. 2. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek, vegyünk fel olyan ruhát, ami tetszik nekünk, de hogy egy pillanatig is azon bánkódjunk, mit nem vettünk meg? Felesleges.
2019. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De például, ha mindenképpen kell olyan jellegű ruhadarab, mert munkába stb., és tavaly nem vettem meg, azóta sem találtam olyat...


Vagy vettem utána, ugyanannyiért egy rosszabbat...


Ezt a "bánkodást", nem úgy kell elképzelbi, hogy huu most idegeskedek, vagy nem alszom miatta, csakneszembe jutott most, mertvsehol se találok olyan ruhát... :(

2019. jan. 2. 16:51
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Sógornőm mondott egyszer egy jót: Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra.

Sokszor bántam már meg hogy nem vettem meg valamit, nem csak ruhát. Utána hiába mentem vissza, már nem volt.

2019. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha akar, megvár. Ha később is gondolok arra a ruhadarabra, akkor visszamegyek érte, és ha megvan, akkor meg is veszem. Ha nincs, akkor nem bánkódom.
2019. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
Előfordul. Többször volt már hogy tetszett a ruha meg jó is volt rám, ki is használtam volna de drágállottam vagy azt éreztem hogy most ez anyagilag nem fér bele. Pedig megvehettem volna. Csak sokáig nagyon kevés pénzből éltem és ennek a hatása érezhető még most is, ha valami drágább akkor halogatom hátha megtalálom olcsóbban, aztán rájövök hogy nincs olcsóbb, visszamegyek és már nincs meg a ruha. De nem csak ruhával volt ez. Mostanában már rászoktattam magam, hogy ha valami úgyis kell akkor megveszem, pont.
2019. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!