Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Matrózblúzban menjek?

Matrózblúzban menjek?

Figyelt kérdés
Iskolán keresztül sikerült diákmunkát szereznem irodában, és azt mondták, hogy az tökéletes lesz, ha az iskolai ünneplőmben dolgozok. Az meg ugye matrózblúz és fekete szoknya. Most akkor abban menjek, vagy ők fehér blúz - fekete szoknyára gondoltak szerintetek?

2019. jan. 4. 12:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Engedik igen, megkérdeztem végül őket. :) Nem megyek minden nap a héten, szóval annyi alatt nem kell kimosni a matrózblúzom, szóval abban leszek majd...
2019. jan. 9. 23:23
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Végül miben mentél ? az oda úton nem néztek furán az emberek? A matrózblúz nem megszokott látvány.
2019. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Matrózblúzban mentem. :) Nem néztek furán az utcán, mert kabát alatt nem látszik. Majd ha egymás után több nap is megyek, akkor kell a fehér blúz is, mert matrózblúzom csak egy van, de lehet rendelek emiatt még egyet...

Amúgy, ha kérdésetek van még, írjatok nyugodtan üzenetet, azt előbb látom. ^^

2019. jan. 15. 06:37
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A többi kolléga miben dolgozik? Nem lógsz ki nagyon a sorból? Az iskolai egyenruhák általában nagyon rossz minőségű anyagból vannak, nem kényelmetlen ? Nem fázol benne?
2019. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kosztümben, blúzban dolgoznak a lányok, de akikkel együtt dolgozok, még aranyosnak is mondják az egyenruhámat. ^^

Nyilván nem kényelmes, de a fehér blúz se lenne az, viszont az én matrózblúzom tök jó anyagból van. Kinn ilyen időben mindenben fáznék, benn viszont jó, vagy ha kell veszek rá fekete kötött kardigánt, ami így illik a szoknyám színéhez...

2019. jan. 15. 12:30
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diákmunka hely az ahol iskolai egyenruhába és kosztümbe kell dolgozni?

Hostess munkákon kívül nem igazán találkoztam még ilyennel.

2019. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazából pont beletaláltál a munkakörbe. :)
2019. jan. 29. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!