Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha fázok a...

Mit csináljak, ha fázok a vékony kabátokban, de a pufi kabátok meg nem tetszenek? :- (

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy vékonyabb north face kabátom, hát abban sem sültem meg.

2019. jan. 4. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nem pufi meleg kabátot.
2019. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Oltozz ala retegesen. En ugyan nem vagyok fazos, de a tel nagy reszet bordzsekiben toltom. Ha hideg van, jol bebugyolalom a nyakamat es a mellkasomat, es ket kardigant veszek fel. A ruham alatt tobbnyire van egy vody is, ez mar 4-5 reteg cucc a dzseki alatt. Ha fuj a szel, akkor be is cipzarazom :D


Amikor nagyon hideg van, szovetkabatot hordok, van egy pont ala passzolo vastag, hosszu kotott kardiganom, kb mintha a kabat belese lenne.


Szoval minden a retegeken mulik.

2019. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én aláveszek 8 rétegnyi ruhát trikók, pulóverek...
2019. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2019. jan. 5. 00:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is aláöltözök rendesen így nem szoktam fázni, mert sajnos én is a fázósabbak közé tartozom, legalólra veszek egy bodyt arra hosszúujjú pólót majd két vékonyabb pulóvert és jöhet a dzseki, alóra meg egy jó vastag pamut harisnya meg egy bélelt nadrág és kész is. Mivel veszek fel bodyt és a harisnyának magas a derék része így már nem fázika derekam, mert én nekem mindig ott kezd el fázni leg hamarabb. Remélem tudtam segíteni.
2019. jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
technikai kabátot vettem, ami bent tartja a testem melegét.
2019. jan. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyjából térd könyékéig érő, sűrű szövésű, nehéz anyagú (legalább 700g/m²) gyapjúkabátot.
2019. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egymásra 2 vékony kabátot.
2019. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy rendes pufi kabátot,télen ugyanis nem a divatolás a lényeg, hanem az hogy ne fázz meg. Különben is az övvel karcsúsítottak, akár a vastagabb fazonok is jobban tudnak legtöbbször kinézni mint az ilyen kis vékony, semmilyen kabátkák. Ráadásul egy vastagabb kabátnak nem kell aláöltözni sem, elég egy pulcsi és kész, vagy sokszor még annyi sem kell, ls azért ha megérkezel valahova egyszerűbb a kabátot levenni, mint 60 pulóvert...
2020. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!