Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a videoban...

Mi a véleményetek a videoban szereplő lányról? Instagramon sokan követik, ruhákat reklámoz, meg sokminden mást.

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen nők megélhetési prostituáltak, semmi többek, egyszerű hulladék emberek. Elég gáz, hogy manapság az ilyeneknek már nem az út szélén kell pózolniuk, hanem a social mediában sok tízezer ember előtt. És még influencernek nevezik magukat, hát poénnak talán elmegy :D De a legszomorúbb, hogy el is hiszik magukról a dolgokat, pedig mindenki csak egy darab húsként kezeli őket.
2019. jan. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dagi.
2019. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, utolsó előtti, te biztosan nem használnád ki a lehetőséget... Hagyjuk már, nem kell álszentnek lenni.
2019. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kihasználnám, de nem vagyok 10/10-es testű rib.anc, aki mindent ingyen kap az életben, úgyhogy inkább maradok annál a forgatókönyvnél, hogy online fikázom őket.
2019. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez alapján a video alapján annó nagyon nem volt szimpatikus a Viki. Elsőre én is azt gondoltam, amit itt többen is leírtak.

Kb fél éve követem instán és teljesen más véleményem lett róla.

Mostmár egy nagyon kedves lánynak tartom, ebben a videóban még nagyon “kezdő” volt. Azóta kevésbé affektál, nem ilyen kényes, mint itt.

Nem mű nő amúgy. Mindene eredeti (kivéve a pillát). A bőre alapból ilyen kreol.

És amúgy jól csinálja, amit csinál. Ez mellett van munkahelye, ugyan úgy dolgozik, mint mindenki más.

Nekem szimpatikus lány (és mondom nem ezen videó alapján).

2019. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De mit csinál? Semmit.
2019. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Van itt róla másik kérdés is...

Szerintem nagyon ciki a csaj, és gázos amit csinál. A leírás alapján bunkó is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. jan. 21. 12:36
 18/18 anonim válasza:
Mivel a figyelt kérdések közül mindig kikerül, ezért ide írok, hogy ezt reméljük nem találja meg. Betegesen töröltet mindent xd
2020. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!