Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Skinny, straight, slim melyik...

Skinny, straight, slim melyik kéne nekem? F

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a helyzet, hogy eléggé sokat sportolok ezért nagy a vádlim és a combom viszont tetszik ez a "bokavillantós" farmer stílus, nem tudom eddig milyen nadrágokat próbáltam fel, de amiből kint lenne a bokám azok úgy feszülnek rajtam mint egy cicanadrág vagy mint pókemberen a ruhája :D.


Tudtok nekem ajánlani valamit mivel próbálkozzak ? Nem muszáj feszesnek legyen az is jó ami ilyen retro régi filmekben szoktam látni bő nadrágot amiből mégis kint a bokájuk.


Amennyit sikerült kiderítenem a kereséseimmel, hogy talán olyasmi kéne nekem mint a Momfarmer csak férfiben, létezik ilyen ?


Előre is köszi mindenki ! :)



2019. jan. 15. 06:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Hidd el, hogy kur.@ homokos a tapadós gatya fiúknál!

H&m-ben, takkoban is láttam normális gatyát, de hogy mi a nevük azt nem tudom. Eladók biztos segítenek, max felhajtod a szárát, vagy varrónővel megcsináltatod. L

2019. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem miért baj hogy feszül rajtad?

Ha bokában tetszik akkor vedd meg.

2019. jan. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

1!

A meleg felvonuláson egy meleget sem láttam feszülős gatyában!

Nem is értem honnan veszed ezt a marhaságot.

Tudod miben voltak? Térd nadrágban.

Akkor ha a te gondolkodásoddal mérlegeljek a térd nadrág a homáros.


Egyébként nehogy már minden fiúnak ugyanúgy kelljen kinézni és ne vegyenek fel kényelmes ruhát csak hogy az idegeneknek megfeleljenek.

2019. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
A tapadós gatya nem b uzis hanem gyerekes. Olyan mint egy óvodás a játszótéren, cicanadrágban, szóval halál komolytalan. Egy felnőtt férfi szerintem maximum slim nadrágot hord.
2019. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Egy felnőtt férfi slim gatyát hord?


Magyarán öregapám stílus az igazi, és az egyen cucc.

2019. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszaitokat, ahogy írtam nem kell feltétlenül tapadós, legjobban a Mom(boyfriend) farmer férfi megfelelője tetszene talán a legjobban :D


Mindenkinek értékelem a véleményét és szerintem te se harcolj ellenük, neked tetszik ez magadon nekik nem, ezért van mindenből ennyiféle, hogy mindenki megtalálhassa a saját stílusát ! :) :D

2019. jan. 15. 08:38
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Van sima skinny farmer ami nem tapad rád de azért valamennyire van alakja a nadrágnak..a super skinny fogja kiszorítani belőled az életet.Slim fittel nekem az a bajom hogy lent is mg fent is bő.Nekem van 2db Levi's 510es női farmer amit anya régi szekrényébe találtam..Na azok retro bő nadrágok viszont azok kicsit magasított derekúak.

17/f

2019. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Slim fit / regular fit / straight fit (cropped) fazon kell neked.

Bershkaba es pullba nezd meg.

Baratomnak is bazinagy a vadlija, es halaegnek ravettem, hogy skinny helyett slim meg regular fit nacikat hordjon es 1000x jobban allnak neki.

A skinny gatya maradjon a 15 eves fiuknak es a lanyoknak :)

2019. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt a dad fit az a noi mom jeansnek a megfeleloje, szoval az feneken nagyon logos :)

2019. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én is sportolok, régen versenyszerűen, ma már csak hobbi, de meglátszik rajtam. Magamról tudom, hogy az összes általad felsorolt nadrágban úgy fogsz kinézni, mintha harisnyát vennél fel. Szűk lesz és vicces. Válassz az alkatodnak megfelelő farmert, ne erőltesd az olyat, ami kizárólag a 180 cm-es, 60 kg-os fiúkon áll jól. Ezeket a fazonokat nekik találták ki. Bővebb fazonút manapság nehéz találni, de nem lehetetlen. Én is küzdök vele.

Egy kollégám hasonló sportos alkat, mint én, ragaszkodik a mai trendi öltözködéshez. Úgy néz ki, mintha a felesége farmerját hordaná+ a széles lábfeje kitaposta az elegáns, keskeny orrú cipőjét. Egészen érdekes látvány, de ő jól érzi magát, mert trendi.

2019. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!