Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Skinny, straight, slim melyik...

Skinny, straight, slim melyik kéne nekem? F

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a helyzet, hogy eléggé sokat sportolok ezért nagy a vádlim és a combom viszont tetszik ez a "bokavillantós" farmer stílus, nem tudom eddig milyen nadrágokat próbáltam fel, de amiből kint lenne a bokám azok úgy feszülnek rajtam mint egy cicanadrág vagy mint pókemberen a ruhája :D.


Tudtok nekem ajánlani valamit mivel próbálkozzak ? Nem muszáj feszesnek legyen az is jó ami ilyen retro régi filmekben szoktam látni bő nadrágot amiből mégis kint a bokájuk.


Amennyit sikerült kiderítenem a kereséseimmel, hogy talán olyasmi kéne nekem mint a Momfarmer csak férfiben, létezik ilyen ?


Előre is köszi mindenki ! :)



2019. jan. 15. 06:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szűket, akkor vegyél egy normális farmert, általában straight van ráírva arra, ami nem bő, de nem is tapadós. És annak hajtsd fel a szárát, hogy kilátsszon a bokád.

Bár nekem fura, hogy pont ebben a hidegben jutott eszedbe bokát villantani :D

2019. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, de #9-es te egy ISTEN vagy, erre gondoltam konkrétan, nagyon szépen köszi !
2019. jan. 15. 10:06
 13/24 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem én is egy straight-et, wazze, ezek is mennek már össze, régebben nem feszültek ennyire rajtam.
2019. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
A skinny legalább nyúllik és leülésnél nem kell felhúzni a szárát.
2019. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Mindig mondtam, a fradi B-közép nem bzizik annyit, mint akármelyik nő. Persze mióta világ a világ, a nők voltak mindig a férfidivat legnagyobb kerékkötői. Azért akarják mindig a korukbeli srácokat az öregapjuk ruhájában látni, mert tudat alatt az az öltözet asszociál az egzisztenciára. Ennyi. Igazi férfi meg a slim fit? Ugyan... 20-30 éve meg az is bzi volt. Akkor meg az volt nekik az igazi férfi, aki barna szandálban és barna hat számmal nagyobb töke kivolt belőle klottnadrágban mutogatta a visszeres lábait fosszínű orkánkabátban. Az volt a férfiideál, négy szál haj a kopasz fején átfésülve. Mindenki más már bzi volt nekik. Nem kell ám hallgatni a véleményükre, mert rajtuk múlna, még a fáról nem jöttünk volna le... Mindegy, 40-től lefelé 10-ből 11 ember ma már évtizede szűkített nadrágokban jár, szóval ezt a csatát régen elvesztették.
2019. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

15!


Jól beszélsz, teljesen így van!

Persze a hülye pitcsák meg férfi ruhákba mászkálnak az teljesen rendben van még támogatják is egymást és jönnek a fhasz dumával hogy egy nő minden ruhába nő tud lenni meg hogy tudni kell viselni , meg nem kell mindég nőiesen öltözködni mert néha a kényelem előbbre való az eleganciánál...

Na szóval ez mind oké a nőknél de egy férfi rothadjon meg mert férfinek született akkor mások által elvárt ruhákat viseljen és ne azt ami neki kényelmes.

Mert ha nem akkor csak is homár lehet.


Hát akkor nézzenek annak ééés? Mennyivel lesz rosszabb nekem..?

Semmivel!

2019. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

10.


Szerinted az jó hogy ha minden férfi egymás fénymásolata?

Én is edzek és skinny farmert hordok de nem a trendiség miatt hanem azért mert nem szégyellem a testem hogy dugdossam.

Mellesleg ez a típus nyúllik és sokkal kényelmesebb mint a zsákvászon anyagú bő szárú farmer.

A kollégád is valószínű így van ezzel.


Meghát ki mondja meg hogy mi a jó és hogy az a jó elvárható másoktól?

2019. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt egyesek összekeverik a szabást az anyaggal.

Az, hogy valami olyan anyagból van, ami nyúlik, az nem egyenlő azzal, hogy szűknek, passzentosnak is kell lennie. Mellesleg, ami nyúlik az abban a pillanatban éppen biztosan feszül és - ha szűk - akkor nyomást gyakorol a testre.

Szubjektíven meg sajnos tényleg ilyen röhejesen néztek ki:

[link]

Télen ezt még súlyosbítjátok a nagykabáttal, az összhatás az kb egy alma, beleszúrva 2 fogpiszkáló.

2019. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hordj sima slim fitet, mivel izmos nagy lábad van azon is kellően fog feszülni, vagy skinnyből próbálj fel egy mérettel nagyobbat mint a méreted. Én pl 32 est hordok 34 es skinny tökéletes rám úgy hogy nem cicanaciként néz ki, mégis követi a lábam vonalait.

Ajánlom a reserved-et ott elég nagy a farmer választék és szerintem jobb minőségű mint a pull és bershka. A pull&bear ben 10 nadrágból 4 super skinny, 4 skinny, 1 slim, 1 regular. Szóval ott nehéz jót kifogni.


Amúgy meg bokavillantóshoz nemes egyszerűséggel felhajtod a nadrág szárát.

2019. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Slim fit-et vettem végül, köszi mindenkinek :D


Nem tudom mekkora lehet a vádlit ami miatt ennyire harcolsz a skinny nadrágért, de én konkrétan úgy néztem ki mintha egy bicajos nadrág lenne rajtam vagy egy leggings :D

2019. jan. 17. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!