Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rossz cipõméret?

Rossz cipõméret?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy sajnos egyik rossz tulajdonságom, hogy rendkívül maximalista vagyok és a legjobban az apró hibák - részletek idegesítenek egy terméken, vagy úgy általában. Ebbõl adódóan sikerült ismét egy kis fejtörést okoznom magamnak.


A lényeg:

Körülbelül fél órával ezelõtt rendeltem 2 darab Adidas Ultra Tech típusú cipõt, ám mivel nem volt a méretemben (45 1/3), kénytelen voltam 44 2/3 és 46 méret között választanom. A kisebbet választottam, mivel a 45 1/3 éppen kényelmesen bõ (értsd idõnként érinti a lábujjam a cipõ végét - pont jó). Nem tudom jól döntöttem-e, mivel nyári cipõrõl van szó, de attól féltem, hogy ha a 45 1/3 is kényelmesen bõ, a 46 óriási lesz... Most azonban attól tartok, hogy a kisebb meg nagyon fog szorítani. Ezért a véleményteket szeretném kérni, hogy szerintetek jól döntöttem-e azzal, hogy a kisebbet választottam, ill. hogyha szorítana, van-e rá esély, hogy "kényelmesre nyúljon". Végezetül pedig, hogy mennyire lehet észre venni a két méret között a különbséget az esetemben szerintetek? Illetve, hogy inkább hagynom kellett-e volna az egészet a francba? De 70% akcíoban volt...


Elõre is nagyon köszönök minden egyes értelmes választ és kívánok szép napot :)


Az említett - megrendelt cipõ: [link]



2019. jan. 15. 23:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: a képeken jobb oldalon a kisebb méret (44 2/3) található, bal oldalt pedig a nagyobbik (45 1/3)
2019. jan. 28. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!