Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel farsangkor?

Mit vegyek fel farsangkor?

Figyelt kérdés
5.-es lány vagyok és az őskor kategóriát kaptam.Kérlek segítsetek,bombázzatok kreatív válaszokkal és ha tudtok, a tippek is jól jönnek.Előre is köszönöm.

2019. jan. 19. 21:40
 1/7 anonim válasza:
24%
Ősember, T-rex, Pteranodon.... WÁÓÓÓ. Sok kreativitás kellett hozzá
2019. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Frédi és béni valamelyik szereplője esetleg?
2019. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vilma vagy Irma a Frédi és Béniből szerintem jó választás lenne:)
2019. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan valami ősi papnőnek vagy sámánnak öltöznék. Csirkecsontokat akasztanék a nyakamba pluszban szereznék valahonnan valami fa vagy kőszerű "fétistárgyat" (ne keverjük ezt össze a szexuális fétisekkel) amúgy ilyet lehet kapni ásványboltokba is vagy valami keleti cuccokat árusító boltban (de pl egy Willendorfi vénuszhoz hasonló kis kegytárgyat akár meg is próbálhatsz kifaragni habkőből vagy gipszkartonból. Csak utána egy kicsit le kell csiszolni és kőszerűre festeni) de akár el is hagyható ez a tárgy nem feltétlen szükséges


Felveszel valami ilyesmi ruhát


[link]


(szerintem egy Xl-es méretű nyúlósabb anyagú felsőből simán meglehet csinálni legalábbis farsangra elég a DIY verziója is szerintem)

holdat festesz a homlokodra vagy valami ilyesmit

[link]

[link]

[link]

[link]

(Jó ezek Pagan goth sminkek de inspirációnak szerintem nem rossz)

Egy kicsit feltupírozod a hajadat és már kész is.

2019. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ősemberek kihaltak, öltözz te is annak. El sem kell menned és tuti nyerés is.
2019. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Neander völgyiek valóban kihaltak de amúgy az ősember jelzőt inkább a Homo sapiens sapiensre használják (segítek: ők genetikailag semmiben sem különböznek a ma élő emberektől) A többiek előemberek és nem ősemberek voltak (kivéve a neandervölgyit ő a homo sapiens egy alfaja volt)
2019. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legyél mamut
2019. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!