Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vesztek a farmerotok alá...

Ti vesztek a farmerotok alá harisnyát ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen vastagságút?

2019. jan. 21. 13:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Én cicanacit szoktam alá venni, fázós vagyok, és reggelente sokat kell várni buszra, vonatra.

17l

2019. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Veszek, 15 den elég.


F/42

2019. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Vékonyabb szövetnadrg alá igen. De farmer alá? Minek? A farmer meleg. És nem a himaláját megyek megmászni.
2019. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon hideg van és vékonyabb nadrágot veszek fel, akkor egy 20 denest aláhúzók, de ez attól is függ hogy hova megyek. Mert ha tudom hogy többnyire zárt térben leszek, nem kell buszra sokat várnom akkor kibírom azt a kicsi hideget.
2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
leggings-et veszek alá, ha nagyon cidri van, a belül bundásabbat hordom már :D és nem hordok szakadt farmert bokazoknival, hanem minimum 2 normál zoknit húzok fel :D
2019. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár dolgot tisztázzunk. Amikor Budapesten -5 van, akkor Budapesten kívül -15. Pesten két perc múlva jön a BKV, vidéken, óránként, abból 1 kimarad, a következő fél órát késik. Az másfél óra, azalatt néhány gyk-szájhős simán meghalna. Én például nem irodában ülök, hanem szabadban vagyok akár 10 órán keresztül is. Ha 8 harisnya aláférne, 8-at alávennék, nem szégyellem ezt megmondani. Gyakorlatban a lábszáramon kötött pulóver ujja vastag harisnya van, a felső részt viszont ollóval szétvágtam, mert üleprészen, combok között sok lenne, össze-vissza gyűrődne, felvenni se lehetne rá a skinny nadrágot, nemhogy mozogni benne. Le nem csúszkál, mert felül rögzítve van. Elvileg nem látszik, hogy van rajtam, max egy nagyon picit tűnök vastagabbnak tőle, de amúgy is vékony vagyok, szóval nem gond. Viszont így simán elácsoroghatok félnapokat odakinn... És közben nem nézek ki Michelin gumibábunak.
2019. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nadrág alá bőven elég egy vagy kettő 15-denes nejlonharisnya, kocsival járok dolgozni így az a pár perc amit a szabadban töltök kibírható. A pamut harisnya jobb lenne, de nekem kényelmetlen!
2019. jan. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát tőlem fázósabbak nem létezik:)! Bizony fel veszem a harisnyát még a lakásba is.

Sokat dolgozok szabadban, így nekem kötelező a harisnyanadrág, de hála istennek hogy még szeretem is hordani, mert a fiúk nagy része hallani sem akar a harisnyáról,inkább nem vesznek fel semmit a nadrág alá és fagyoskodnak.

2019. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

17, nem kényelmetlen 2 nylonharisnya, és nem csúszik le folyton?

Én fázós vagyok, mindig veszek nadrágok, melegítők alá nylonharisnyát,40denest vagy leggingst ritkábban.

2019. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19.

Jó méretezésüt kell venni!

Én is kisérleteztem mire olyat találtam amit ha reggel felveszek estig úgy is marad.

Szabadabb a mozgás benne és komfortodabb mint egy kisebb méretű ami valóban lecsúszik pár leüléstöl meg járkálgatástól és a túl nagyra is vigyázni kell mert az meg a màsik fele mivel ott meg túl sok az anyag.

2019. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!