Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a combzokniról?

Mit gondoltok a combzokniról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a combzoknik, térdzoknik, és az ezt imitáló mintájú harisnyák. Nem combfixről beszélek,hanem rendes pamut zoknikról. Szívesen hordanèk ilyet alatta fekete harisnyával, miniszoknyával. Nem tudom milyen lenne a megítélése... Hallottam már olyat hogy valaki szerint túl kihívó, mások meg azt mondjàk hogy túl gyerekes és idétlen. Nem tudom fel merjem-e venni. Nőiesebb cuccokkal kombinálnám, nem bakancsal vagy ilyesmivel. Szerintetek elfogadható viselet hetköznapra?

2019. jan. 23. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is sok combzoknim van és imádom, bár én főleg rendes zokniként hordom(tehát nadrág alá)

20/N

2019. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a vélemémyeket. Nem én pontoztam le azt akinek nem tetszik, végülis azért írtam ide, mert reméltem hogy őszinte valaszokat kapok. Mondjuk az nem igaz hogy értelmetlen, mert hideg időben sokkal jobb mint egy sima harisnya.
2019. jan. 24. 15:42
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
Hiába hívják másként, azért lássuk be: ez is egy combfix (csak vastagabb). Ennél fogva valóban qrvás.
2019. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, és még rengeteg más embernek is rendkívül tetszik ha ilyet lát. :) Szerintem nyugodtan vedd fel, ha szeretnéd! Szerintem elfogadható a viselete a hétköznapokra, csak viszonylag ritkán látni ilyet, de épp ezért is teszi különlegessé az adott out-fitedet! Persze lesznek olyanok is akiknek szokatlan lesz, esetleg kevésbé fog tetszni. :D Hord nyugodtan. :)
2019. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A térd és combzoknik nekem tetszenek, hordok is.

14/l

2019. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!