Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz lenne szalagav...

Szerintetek gáz lenne szalagavatóra az öltöny mellé vans cipő?

Figyelt kérdés
Sötétkék öltönyünk van de én nem akarok felvenni alkalmi cipőt mert feltöri a lábam nagyon csúnyán! Ezért egy sima fekete vans atwood ra gondoltam

2019. jan. 26. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre nézhet ki jól hiszen ez a smart casual lényege. De ennek itt most nagyon nincs helye, mindenki egyen öltözeben lesz az hülyén néz ki ha kilógsz.


Vedd fel otthon az alkalmi cipőt és legyél abban járkálgass, előbb utóbb a cipő adja meg magát és az fog a lábadhoz igazítani. Egy új bőr cipő első pár kilómétere valóban szenvedés ezért kell rövidebb hordásokkal bejáratni. Minden nap vedd fel menj benne 500-1000 métert és így engedni fog a cipő utána kényelmes lesz.

2019. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyira nem.
2019. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hiába írja le mindenki, hogy extra gáz, a kérdező már eldöntötte hogy abba akar menni csak egy kis megnyugtatásra vár itt, hogy annyira nem gáz, sőt menő. Pedig hidd el nagyon nem az, ha esetleg tényleg így mész ne csodálkozz a megvető tekinteteken.
2019. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek a megvető tekintetek. Családból se hivtam meg senkit egyedul leszek. Amúgy köszönöm a válaszokat :)


Ui. Az apád fas.za a balkáni cigány te gyökér :'D

2019. jan. 27. 12:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed tizenezer forintos vászoncipőre, de nincs pénz egy használható alkalmi cipőre, az gáz. Nem drágák, arra hogy évente néhányszor felvedd, arra akár a vans árú cipők is megfelelnek és évtizedeken át kibírják. Ha feltöri a lábad, akkor rosszul választottál, de több mint valószínű, hogy egy kínai üzletes vackot vettetek 2500 forintért. Egy minőségi bőrcipő, akár 15 ezer forintért nem fogja feltörni a lábadat két óra benne ülés után.
2019. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
te vagy az, Doktor?
2019. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!