Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyerek korunkban sokan hordtun...

Gyerek korunkban sokan hordtunk bordás pamut harisnyanadrágot, van itt olyan aki felnőtt korában is hord ilyen harisnyát?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten szeretem hordani télen az ilyen harisnyát, van még olyan aki hasonlóan így van ezzel?

2019. jan. 27. 11:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

3- as, és 8- as válaszoló!

Jó lenne, ha tiszteletben tartanád azt, hogy ki mit szeret viselni! Attól, hogy te nejlonharisnyát hordasz, mert nincs ezzel semmi probléma,azért még nem kéne géprongynak nevezni azt amit én, vagy mások szeretnek hordani! Ha te a nejlonharisnyát szereted, hát hordd azt, én, meg a válaszadók 90%-a a bordás pamutharisnyát viseljük! Ennyi!

Éppen ezért tartsuk tiszteletben egymás izlését!

2019. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A 7-es versenyző nem gond, hogy szerinte meg nem férfias a harisnya viselése?

Mert ezzel csak ő van így szerintem és ezt a véleményt is meg kéne vétózni, nem gondolod?


Már megszoktam hogy csak velem van gond, mások meg azt tehetnek amit akarnak...

2019. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

Itt ebben a kérdésben a pamutharisnyáról van szó, és nem a nejlonharisnyáról!

Sorry!

2019. febr. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
12-es ke! Igen ez az én véleményem hogy a harisnyanadrág nem annyira férfias. De ez alatt nem azt értem hogy akkor ne is hordja a férfi ha nem úgy értem többen hordanak akár melegítőt vagy két nadrágot télen, mint pl a harisnyát. Érted már?! Ja a másik dolog utolsónak igaza van, a kérdés nem a sz@r nejlon ha nem pamut harisnyanadrágról szól!!!
2019. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
Úgy biza, ahogy az előző 14- es válaszoló mondá, maximálisan igaza van!
2019. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, nem tudtam hogy ennyire szeretitek a kényelmetlen géprongyot.


De legyen ez a ti bajotok!


Nem én kinlódok benne.

2019. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%

Idefigyelj kedves 16-os! Mondtam már neked, hogy illő volna tiszteletben tartani, hgy ki mit szeret! Erre te reklámozod itt a nejlonharisnyáidat! Ki nem szarja le? Fogd már fel, hogy nem ez a kérdés témája! Tudod mi a te bajod? Hogy nem birod elviselni azt, amit mi szeretünk, de nem értem, mit zavar ez tégedet?

Géprongynak nevezted a pamutharisnyát?Hát tudod mit? Fogd a nőies, bankrablós nejlonharisnyáidat, és húzz el velük együtt a jó büdös francba innen!

2019. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%

Nőies?


Miért? Én úgy tudom a 17-18. Században a pasik hordták csak mint sokminden mást lenyúltak tőlünk a nők és most a sok buta pasi a rég volt férfi ruhadarabokat nőiesnek tartja és ettől lesz hiú.

2019. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
96%
Igen, én is hordom, nagyon kényelmes!
2019. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
19- es! Ezt jól teszed, én is nagyon szivesen hordom, pláne ilyen hidegben!
2019. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!