Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 162 cm magas vagyok. Jó nekem...

162 cm magas vagyok. Jó nekem az M-es méret?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A felso testedre is szugseg van ahoz hogy megmondjuk jó-e az M es meret.

Ha vékony vagy akkor igen.

2019. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hány kiló vagy, felsőnél ha nő vagy, mekkora a mellbőséged, milyen a testalkatod, meg milyen a ruha szabása. Nekem van xs, s, és 1-2 m-es ruhám is, pedig ugyanannyi a súlyom évek óta...

De elvileg jó lehet.

2019. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Én 2 cm vagyok kissebb, és rám jó áz S-és is, szóval gondolom...

De szerintem ennél kicsit több adat kéne.

2019. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a súlytól. Nekem 162 centivel és 50 kilóval xs, s jó. Az m már nagy. De ha 162 cm vagy és 80 kg akkor meg az xl kell. Csak azért hoztam ilyen nagy számot hogy értsd mennyire nem mindegy a súly.
2019. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Attól függ, mennyire vagy "vastag". Én 165 cm vagyok de 45 kiló, xs-t hordok. Nyilván egy vastagabb csajnak nagyobb méret kell.
2019. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A méret meghatározásában a magasság az utolsó dolog.

Gondolj egy magas, 180 cm körüli lányra, aki kb. 45 kiló. Mégsem XL-es, hanem XS-S-es méretű ruhákat választ.

Mindig a mell-derék-csípő a mérvadó.

Eleve úgy gyártják a ruhákat, hogy aki alacsonyabb, az tudjon vágni belőle, legyen szó szoknyáról vagy nadrágról, mert azért ezt sokkal egyszerűbb megtenni, mint hozzátoldani.

2019. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
56 kg vagyok
2019. jan. 27. 21:52
 8/8 anonim válasza:
Akkor igen
2019. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!