Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így mennyire menő ruha?

Ez így mennyire menő ruha?

Figyelt kérdés

Ugyan messze még a nyár, de eszembe jutott, hogy nyár elején lehetne úgy menni suliba, hogy póló + skinny farmer (normál, hosszú nadrág) + lábujjközös flip-flop papucs.


Ez így mennyire menő vagy mi a véleményetek róla?


Amúgy fiú vagyok.



2019. jan. 30. 00:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%
A póló meg a slim farmer nagyon ott van, de hosszú szárú nadrághoz papucs? Valahogy megöli az összképet. Inkább kapj fel egy pár slip-on cipőt, az illene hozzá.
2019. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
33%
Hát pedig 10 éve még - meg előtte évezredekig - ki mertek menni az emberek cipő nélkül a lakásajtón. Úgyhogy hajrá! Elég volt ebből az idiotizmusból, hogy cipőben és zokniban kell tölteni a 40-fokos nyarat, mert valami Angliát majmoló idióták ezt terjesztik. Ráadásul az ember lábfeje sokkal hamarabb rohad meg a hőségben, mint hőmérsékletre totál érzéketlen lábszárrész. Úgyhogy semmi abszurd nincs a hosszú gatya - papucs összeállításban. Be vannak tojva, nehogy meglássa valaki a lábfejüket, bezzeg a ronda kiszőrösödött kapanyél lábszárukat mutogatni azt nem szégyellik, és azt mért nem?
2019. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
ritka béna
2019. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a suliba enged el ezt. Egy slip-on és az szupibb, ahogy az első írja.
2019. jan. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
Jézus
2019. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is tróger, igénytelen hatást vált ki iskolába is, meg utcára is egy ilyen papucs, és az én szememben teljesen mindegy, hogy mihez lett felvéve. Strandon még oké. Sokkal jobbnak gondolok egy klasszikus sima kis Vans cipőt (Era, Authentic, Slip On, Atwood), egy alacsony szárú Converse-t (bármilyen jó színben), vagy a Flyknit/Primeknit felsőrészes Low cipőket (AF, NMD...stb.). Mindezt a szégyenlősségtől, majmolástól függetlenül írom. És csak magánvélemény.
2019. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%

A 2-es versenyzővel teljesen egyetértek, annyival spékelném meg hogy szintén nyári negyven fokban ezt a szigorúan centire kimért térdig érő rövidnek mondott nadrággal viselik a zárt cipő zokni kombóval.

Had pálljon be a popijuk és hát persze nehogy a kilátszon a kis combikájuk.

Persze az ujjatlan izompoló amiből kilátszik a váll, lapocka, felkar az rendben van.

2019. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%

A papucs nem jön be, de a szűk póló igen.

Fenéken és bokán is feszülő skinny farmerrel nagyon ott van, ha jó az alakod. :)

2019. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%
Ez attol is fugg, hogy milyen polo milyen nadrag es milyen papucs. Meg persze attol is, hogy te milyen alkattal rendelkezel. Kep nelkul eleg nehez erre valaszolni.
2019. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

A skinny farmer - papucs, szandál kombót sosem értettem. Lányoknál sem. Ha olyan hideg van, hogy tapadós hosszú naci legyen rajtam akkor a talpam is fázik.

Egyedül laza lenvászon hosszúnadrágokkal mutat jól és van értelme (szerintem) a teljesen nyitott lábbelinek.


Rövidnadrággal mehet. Hosszúval idétlen, húzz zárt cipőt hozzá.

2019. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!