Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így mennyire menő ruha?

Ez így mennyire menő ruha?

Figyelt kérdés

Ugyan messze még a nyár, de eszembe jutott, hogy nyár elején lehetne úgy menni suliba, hogy póló + skinny farmer (normál, hosszú nadrág) + lábujjközös flip-flop papucs.


Ez így mennyire menő vagy mi a véleményetek róla?


Amúgy fiú vagyok.



2019. jan. 30. 00:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%
hosszú nadrág, mezítláb? akkor inkább huckleberry style és akkor nem kell papucs se
2019. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Erre a mezítlábasra én is gondoltam, de úgy mégsem mehetek ki a (koszos) utcára, meg amúgy is 2x35 kilométert kell naponta buszozzak oda-vissza (Igen, faluban lakom). Ilyenkor jön a flip-flop képbe. Azért jó, mert - mivel ugye mezítláb vagyok benne, emellett semmit sem takar, mert tulajdonképpen csak egy vékonyka pánt az egész - szinte olyan mintha ott sem lenne, ez áll a legközelebb az igazi mezítlábhoz :D
2019. jan. 31. 19:44
 23/36 anonim ***** válasza:
És ugyanúgy 1 mocsok leszel benne.
2019. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire ragaszkodsz hozzá akkor nem tudom minek kérdezed a véleményünket. Továbbra is fenntartom hogy mind lányon (!!!) mind fiún furcsa hatást kelt, ha valamelyik ruhadarabja nem illik az évszakhoz.

Hosszúnadrágos-hosszúújjús időben, tehát 20 fok körül fura dolog papucsot hordani. Pont mint strandon gumicsizmát, decemberben fürdőruhát vagy májusban sídzsekit. Ha szeretnél fura lenni, legyél, te dolgod. De véleményt kérdeztél, azt pedig megkaptad, és akármennyire pörögsz a fejeden hogy mennyire menő lesz strandpapucsban bemenni a suliba, senki nem ért veled egyet.

2019. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy véleményt kérdeztem, és örülök is a véleményeknek :)


Csak azért pörgök ennyire, mert jólesik pörögni :D

Meg hát ugye kíváncsi voltam, ki mit gondol, ezért nem is kezdtem ki senkit, aki nem értett velem egyet.


Amúgy a hosszú ujjasat én sem gondoltam komolyan, csak a rövid ujjú póló + hosszú farmer + flip-flop kombit :D

2019. jan. 31. 22:30
 26/36 anonim ***** válasza:

24!

És a rövidnadrág plusz harisnya kombóhoz mit szólsz?

Az is üti egymást.

2019. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Hát van azért olyan kombi, amit én sem húznék fel :D


De pl. ez a strandpapucs + hosszúnadrág + póló jónak tűnik. Mert hát ugye itthon kipróbáltam a tükör előtt, persze papucs nélkül - azt még meg kell venni, de még nincs a boltban - , és szerintem egész jól nézek ki benne... :D


Amúgy az, hogy mennyire illik össze a ruha, az eléggé tág dolog: amikor délután 20 fok van, reggel meg 9, akkor térdnadrág + kapucnis pulóver nem fura? Ennyi erővel az én papucsos-hosszúnadrágos ruhám sem fura...

Amúgy is, az egészet május elején fogom először felvenni, amikor reggel van 15 fok, délután 27 fok, és a fiúk 80%-a már térdnadrágot hord :D

2019. febr. 1. 10:10
 28/36 anonim ***** válasza:
mivel irtad a mezítláb asságot, vegyél fel 5 ujjas cipőt vagy skinners-t, ezek sokkal menőbbek mint a szimpla papucs. és jobban is passzol a hosszú nadrághoz
2019. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Amint meglesz a papucs, fogok írni. Azt is megírom majd, hogy amikor elmentem így a suliba, akkor mik a tapasztalataim... Lesz kép is :D


Még egy kérdés: vajon a sötétkék skinny farmer vagy a világoskék slim farmer állna jobban?

2019. febr. 1. 10:55
 30/36 anonim ***** válasza:
nézz utána annak amit irtam mielőtt beleugrasz a papucsba
2019. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!