Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez így mennyire menő ruha?

Ez így mennyire menő ruha?

Figyelt kérdés

Ugyan messze még a nyár, de eszembe jutott, hogy nyár elején lehetne úgy menni suliba, hogy póló + skinny farmer (normál, hosszú nadrág) + lábujjközös flip-flop papucs.


Ez így mennyire menő vagy mi a véleményetek róla?


Amúgy fiú vagyok.



2019. jan. 30. 00:45
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Az alkatom átlagos, nem kövér, nem izmos. 183 cm, 78-80 kg.

Pólónak nem az a feszülős izom póló, hanem az a lengébb fajta.

Nadrágból van sötétkék farmer, ami elég feszülős (skinny), és van egy világosabb kék is, ami kevésbé feszülős (slim) kivitel. Egyik sem az a lelógós, mindkettő bokáig ér.

Papucs meg ilyen lesz - illetve ilyet néztem ki, de majd akkor veszem meg, ha lesz a boltban...

[link]


Akkor így mi a helyzet?

2019. jan. 30. 13:18
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem menő. Minek ehez papucs?
2019. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%
A papucsot leszámítva oké a szett.
2019. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Sokszor láttam lányokat hasonlóan öltözve (volt hogy kabáttal vették fel a sarut :D )

Érdekes, hogy fiúból nagyon kevés olyat látok aki flip-flop vagy valami hasonlót húzna fel a suliba.

Így hát gondoltam, illetve még mindig gondolom, hogy miért is ne dobnám be ezt a kombót...


Mennyire feltűnő egy flip-flop papucsos fiú farmerban és pólóban?

2019. jan. 30. 15:02
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
A flipflop nem utcára való és kész.
2019. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%
Szóba sem állnék/álltam volna soha papucsos fiúval, pláne ilyen papucsossal!!
2019. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
70%
A papucs rohadt igénytelen egy viselet utcán. Egy fiún meg még lányos is.
2019. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem láttam kabáttal sarut lányon se.

A baj az, hogy a ruhadarabok amiket fel akarsz fenni, nem egy évszakba tartoznak. Ha annyira meleg van hogy egy vékony vászoncipőben is melege van a lábadnak, akkor nem veszel fel sötétkék hosszúnadrágot. Negyven fokban rövidgatyát hord az ember, amihez ha nagyon akarod, fel lehet venni papucsot, bár akkor is javaslom hogy olyat aminek rendes, és nem szivacstalpa van.

Ha pedig annyira hideg van hogy indokolt a hosszúnadrág, akkor vegyél cipőt, mert papucsban nem praktikus olyanor kimeni a házból.

2019. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Sőt, még arra is gondoltam, hogy mi lenne, ha nem is rövid ujjú, hanem hosszú ujjú pólót viselnék. Esetleg "true snapback" is jöhetne hozzá.

Akkor igazán gyerekesen néznék ki, mi?


Amúgy, a papucs azért kell, mert úgy érzem, hogy kell... nem tudom miért, de úgy érzem, hogy kell.

2019. jan. 30. 21:16
 20/36 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!


Azt biztos nem tudod vagy tudtad hogy öltözködésidiszkrimináció van!

Egyszóval ez annyit jelent hogy hiába látsz valami kényelmeset,praktikusaz a pitcsákon azt egy férfi nem veheti fel!

Sem az országban sem az öltözködésbrn njncs demokrácia persze csak a fiúknak , de egy férfi acélbetétes bakancsot viselő nevezzük "lánynak" még szexuális kisugárzása is van némely elvetemült szemében!


Beteg társadalom!

2019. jan. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!