Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kosztüm alatt csak szoknya...

Kosztüm alatt csak szoknya vagy nadrág is értednő?

Figyelt kérdés
Meg persze a blézer, de most erre lennék kíváncsi, hogy mind a kettő a kosztum alatt értendő vagy csak a szonyka.
2019. febr. 1. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Alapesetben szoknyával nevezték kosztümnek, ezért van a nadrágkosztüm kifejezés.

Ma sokan használják a nadrágos változatra is, de az valamennyire félrevezeö, habár a szövegkörnyezettöl is függ.

Ha valahol eladni akarnak, ott javasolt pontosan megnevezni, ha valahol dresscode-ként van megadva, ott nem lényeges.

2019. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:

Alapvetően a szoknyával és van nadrágkosztüm is, mint már írták.


Mondjuk tény, hogy vannak nagyon nem nőies találmányok közöttük, mint egy válaszoló írta, de elkerülhetőek.

2019. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem akarsz úgy kinézni mint egy férfi akkor maradj a szoknyánál...
2019. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül nem szoknyában és nem is nadrágban jelentem meg az adott eseményen.

Egyébként kedves 3. válaszoló, nem attól néz ki egy nő nőnek, hogy szoknyát hord...

2019. febr. 3. 08:29
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Valóban nem,de ha tudnád a kosztüm a férfi egyenruha (öltöny) másolata,párja és ha nadrággal veszed fel akkor annyira szharúl néz ki hogy akár egyenruhát is vehetnél.


Egyébként ha egyik sem volt a nyerő akkor maradt a bugyi...?

2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, bugyiban, még melltartót sem vettem... :))


Egyébként az adott eseményre kosztümben vagy elegáns ruhában lehetett menni, úgy voltam vele, hogy kosztümben megyek, ezért is írtam ki a kérdést, de inkább az elegáns ruha mellett döntöttem.

2019. febr. 3. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

"Valóban nem,de ha tudnád a kosztüm a férfi egyenruha (öltöny) másolata,párja és ha nadrággal veszed fel akkor annyira szharúl néz ki hogy akár egyenruhát is vehetnél."


1. Az öltöny NEM egyenruha eredetileg!

2. A kosztün NEM az öltöny másolata.

3. A nadrágkosztüm meg legfeljebb idióták szerint férfias.

2019. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7.

Ha az öltöny nem egyenruha akkor miért van minden politikuson,vizsgázón,vőlegényen,meghívottakon,üzletembereken ugyanaz a fazon??

Ha egy ruha hasonlít egy másikra akkor azt nevezhetjük egyenruhának.


A kosztüm az öltöny női megfelelője.


És egyáltalán nem nőies ruhadarab, erről ennyit.

2019. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!