Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartós/Kényelmes egy...

Mennyire tartós/Kényelmes egy Nike Air Force One?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet, de majdnem 35 ezer, ami tetszik és más (Adidas) ilyen árazású cipőimnél nem érzek sokkal jobb minőséget, mint az olcsóbbaknál.

2019. febr. 4. 11:34
 1/3 anonim válasza:
0%

Ha eredeti, akkor elég király.

Persze Magyarországon még a márkaboltban is a gány, hamisítvány van.

Elfolyt oldalt a ragasztás, nem jó illesztések.

Nézz meg egy fa sza eredeti Német cipőt.

2019. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon strapabíróak az Air Force-ok,nekem több is van.Imádom őket,kényelmesek és jól kombinálhatóak.Nem tudom hol nézted,Én a FootShopnál szoktam vásárolni,ott tuti eredetit kapsz,és az ára is teljesen jó.
2019. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem nagyon strapabíró cipő, én tavaly tavasztól állandóan hordtam, úgy hogy azért nagy erőhatások érték (pl.: tesin is használtam). Én nagyon szeretem, minden időszakra jó, még a telet is bírja, úgy hogy a lábam se fázik benne! Tehát nagyon jó cipő!
2019. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!