Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyi ruha, cipő már túlzás?

Ennyi ruha, cipő már túlzás?

Figyelt kérdés

Vagy még teljesen átlagos mennyiség?


32 kötött pulóver, 10 farmer, 18 póló, 20 egyberuha, 16 szoknya, 5 blúz, 4 ing, 3 dzseki, 5 kabát


5 csizma, 4 sportcipő, 3 vászon cipő, 4 szandál


3 retikül, 4 hátizsák, 1 vászon táska


21 éves korom óta van rendes ruhatáram, tehát 4 év alatt lett ennyi ruhám.


25l


2019. febr. 5. 17:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egy két méter magas nagyjából egy méter széles szekrényben elfér az egész. 4 polc illetve egy akasztós rész.

Illetve az egyberuhák, szoknyák egy része a szekrény oldalára akasztva (nem zavar senkit, az a fele a fal felé néz), mivel nem lehet összehajtani. Igazából nem zsúfolt így sem, bőben van hely.

2019. febr. 6. 21:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki megengedhet maganak sok ruhat, az a tarolohelyet is megengedheti maganak. Nekem a ruhaim, nadragjaim a legolcsobb ikeas hosszu ruhafogason lognak a fal mellett, alatta vannak a cipok, igy azok extra helyet nem foglalnak. A nadragok, polok, pulcsik meg egy kb 1,5m szeles szekrenyben elfernek, nincs benne polc, csak a tetejen, de azt nem erem el, igy oda a taskakat rakom foleg, a ruhakat meg alulra pakolom, kabatom meg folejuk akasztom. A kiegeszitoim egy kis fiokban elfernek.

Es egy 1 szobas lakasban lakunk pesten a parommal, es neki is pasi letere sok ruhaja van :)

5-os voltam, kozel 250 rucim lehet kb.

2019. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10 voltam, köszi a választ. Akkor ezek szerint ügyesebben választottál szekrényt mint én, vagy jobban helyezed el a dolgokat.


Én sokszor megvennék még 1-1 kabátot, mikor valami szépet látok használtan, outletben, 10 ezer forint alatt, de a kabát akkora helyet foglal, hogy négyszer is meggondolom, hogy mit vegyek meg.

Különben a belváros szélén jelenleg 1 millió/nm az ára a lakásnak. Ha valaki nagyobb lakást vesz vagy bérel, az elég költséges, míg pár új ruha beszerzése nem annyira. Szerintem manapság könnyen lehet olyannak is sok ruhája, aki nem jómódú.

2019. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, én gardróbban tárolom, földtől - plafonig erő teljes falas, másfél méter mély óriás szekrény. De mostanra már megtelt így mást kell kitalálnom. Talán egy teljes szoba gardrób kellene 🤷
2019. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!