Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gallér felhajtva? Ha nem...

Gallér felhajtva? Ha nem lehet felhajtani, hogy szélben melegítse a nyakat hátul, akkor végül is minek van az ott? Szerintem tök jó ha valaki felhajtja a gallérját időnként.

Figyelt kérdés
Most szembesültem az újabb kötöttséggel, amit mindig fejben kellene tartani állítólag: a galléros póló gallérját tilos felhajtani egyes divat cikkek szerint, férfiaknak.
2019. febr. 7. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem még soha senki nem mondhatta meg, sem ember, sem újságcikk, hogy mit és hogyan hordhatok. Szerintem ez a tök jó.
2019. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködési etikett szerint gáz. Mert pár "menő" csávó ezzel akar menőzni de csak égeti magát.
2019. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gallér használatának kinézeti és tradicionális okai vannak. Nem szabad felhajtani, mert az illetlen. Amúgy meg cigányos.
2019. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg rettenetes, nem hiszem hogy indokolt lenne.


De ha minden kötél szakad, és te máshogy nem érzed jól magad, akkor hajtsd fel, biztos van olyan nő, akit nem zavar, mert annyira nem fontos neki egy férfi ízlése. Vagy majd lehajtja ő ha nagyon tetszel és nem bírja nézni :)

2019. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újdonság volt nekem ez a gallér ügy, de ezek szerint ezt szinte mindenki tudja, hogy nem szabad felhajtani. Nő vagyok egyébként, és engem ez pl abszolút nem zavarna. A páromnak nincsen galléros pólója, egyáltalán nem foglalkoztam ezzel eddig, nemrég olvastam egy cikkben ezt hogy "nem szabad" felhajtani. Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!