Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fáj ennyire a lábam...

Miért fáj ennyire a lábam magassarkúban és hogyan lehetne csökkenteni ezt?

Figyelt kérdés
Volt már mindenféle magassarkúm; vastagabb talpú, vékonyabb, nagyon magas vagy csak kicsit, platformos, olcsóbb vagy márkás, egyszerűen bármilyen 4 centinél magasabb sarkú cipőt veszek fel, nagyon megfájdul a lábfejem. Tudok bennük szépen menni, viszont hiába, ha 1-2 óránál tovább nem tudom őket elviselni. Lehet ez ellen tenni valamit?:(
2019. febr. 9. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat, aki egész nap tud magassarkúban lenni, na ők hogy csinálják?
2019. febr. 9. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincs esetleg lúdtalpad? v bokasüllyedésed? a talpmasszás segít...
2019. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindent kipróbáltál én is csak az ortopédiai problémára tudok gondolni. Amin a sima masszázs nem segít, max a lábfétises fiúkáknak öröm...


Egyedül a vastagabb sarkat nem írtad, mostanában divatos a tömbsarok. Sokkal kényelmesebb, mint a tű.

2019. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Azon múlik az egész, hogy mi a nagyobb benned:a fájdalomtűrő képesség vagy a tetszeni akarás. Magassarkúban a testtömeg a lábközépcsontok végére összpontosul és ott szépen feszíti a kötőszöveti szalagokat, aminek eredményeképp lassan ellapul a harántboltozat, igazi lúdtalp alakul ki, mellesleg kalapácsujj és bütyök (a nagyujjat illetően).
2019. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek fáj.
2019. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A magassarku viseles a nok onkent vallalt szolgasaga.

Ma mar nem hordanak a fiatal lanyok magassarkut pesten.

2019. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj, Istenem.... Hogyan beszélhetsz ilyesn baromságokat? Milyen szolgaság???😂 Képzeld, vannak olyan alkalmak, amikor elengedhetetlen a magassarkú (munka miatt is) nyilván nem akkor hordom, amikor pest utcáin kell rohangálnom, de megesik, hogy szükség van rá. Értelmi szint az megvan...

És mégcsak nem is tetszeni akarásból hordom, de ezt már gondolom nagyon nehéz megérteni.

Egy másik válaszolónak: na, a vastag sarkat bírom talán a legkevésbé. Még a tűsarkat csak-csak, de a vastag a halálom. Tudomásom szerint nincs lúdtalpam és hasonlók, de lehet, hogy elnézek egy ortopédiára.

2019. febr. 10. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:

De miert kell ennyire kiakadnod?


Ne hordj magassarkut. Ha muszaj (keptelen vagyok elhinni, hogy van olyan, hogy muszaj. Hidd el, tudom, hogy leteznek elegans esemenyek.), akkor meg vigyel valtocipot. Tombsarkuakat en is ajanlottam volna, dehat, ugye az is kilove...

2019. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"vannak olyan alkalmak, amikor elengedhetetlen a magassarkú"


Nincsenek. Mondjuk Cannes-ban volt asszem az, hogy nem engedték be a nőket lapos cipőben, ha arra jártál, bocs.


Hidd el, nekem egyszer tropára ment a térdem, és utána ballagtam... nem kötelező a magassarkú, választás kérdése. És normális, hogy fáj. Szépen néz ki nagyon, de természetellenes.


Esetleg azokat a gélpárnákat nem próbáltad?

2019. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!