Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek lányok bejön ha egy...

Nektek lányok bejön ha egy fiú régi lógós ruhában járkál, mint Tupac? Mert én is így vagyok a mai divat. Katasztrófa, de ettől a stílusomtól sokan lenéznek.

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 08:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az őszinte válaszokat!

Van barátnőm ő neki nagyon bejön, csak megkérdeztem mert ahol lakom kimegyünk spannal buszmegállóba iszunk egy kettő sört, és másnap erről beszél a falu a kettő iszákos tróger...

2019. febr. 10. 15:05
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Fura.

De ha valaki nagyon szimpatikus lehet el tudnék tekinteni tőle, de szerintem egy stílus meg bizonyos személyiség is jár vele amit a ruha üzen, így erősen kétlem.

22L

2019. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még mindig ezerszer jobb mint a sok gyártósorról leesett egyforma pávagyerek.
2019. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én ugyanígy vagy, 16 évesen nálam idősebb zenéket hallgatok, Tupac-tól kezdve a Mobb Deep-en át a Wu-Tang-ig mindent. És szarok bele, hogy mit gondolnak.
2021. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Vagyok*
2021. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!