Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Egy ilyen műveletet mwg tudnak valósítani egy varrodában?

Vannak nadrágjaim,amik jól néznek ki és jó a színük is,de sajnos 1-2 nadrágomnak akkora a szára,hogy bele fér a fél család és sokkal jobb lenne,ha szűkebb lenne a nadrágszár.Mivel nem akarok csak ezért ilyen skinny nadrágokat venni ezért arra gondoltam hogy elviszem valamelyil varrodába és megkérem hogy ezt oldják meg.Az érdekelne,hogy ezt megtudják oldani úgy hogy ne nézzen ki utána hülyén a nadrág?Ha jól lettem tájékoztatba,akkor ilyen 500-1000 forint között mozog egy ilyen munka.Valaki próbált már ilyet?A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: divat, gatya, öltözködés, megjelenés, Skinny, varrás, nadrág

febr. 12. 00:15  Privát üzenet  

A válaszok

Meg lehet oldani, de nem éri meg. Az árak jóval magasabbak, 3 ezer körül lenne, farmer még lehet több is. És nem olyan lesz, mint a bolti, mett eleve más szabás, máshogy koptatott vagy kopott.

Max ha nagyon nagy kedvenc és drága márkás.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 08:16 Privát üzenet
Simán beszűkíthető, de rendes varrónál 2-3000, de ha van valami ismerős aki tud varrni van jó varró gépe azok olcsón otthon szabadidőben megcsinálják. Nekem a szomszéd pl ingyen megcsinálta fél óra alatt ugyan így. Szakmailag nem egy bonyolult művelet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 12. 08:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb mennyibe kerülne egy nadrágot "lemásolni" varrodában?
Szerintetek egy jó tetováló ezt megtudná nekem valósítani?
Milyen halloweeni jelmez ötlet van amit hamar meg lehet valósítani?
Szerintetek ezt az ötletet meg lehet valósítani?
Mennyibe kerül az előállítása varrodában egy jó minőségű ruhadarabnak?
Sídzsekit méretre tudnak igazítani varrodában? Bővíteni kéne.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!