Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen műveletet mwg...

Egy ilyen műveletet mwg tudnak valósítani egy varrodában?

Figyelt kérdés
Vannak nadrágjaim,amik jól néznek ki és jó a színük is,de sajnos 1-2 nadrágomnak akkora a szára,hogy bele fér a fél család és sokkal jobb lenne,ha szűkebb lenne a nadrágszár.Mivel nem akarok csak ezért ilyen skinny nadrágokat venni ezért arra gondoltam hogy elviszem valamelyil varrodába és megkérem hogy ezt oldják meg.Az érdekelne,hogy ezt megtudják oldani úgy hogy ne nézzen ki utána hülyén a nadrág?Ha jól lettem tájékoztatba,akkor ilyen 500-1000 forint között mozog egy ilyen munka.Valaki próbált már ilyet?A válaszokat előre is köszönöm.

2019. febr. 12. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, de nem éri meg. Az árak jóval magasabbak, 3 ezer körül lenne, farmer még lehet több is. És nem olyan lesz, mint a bolti, mett eleve más szabás, máshogy koptatott vagy kopott.

Max ha nagyon nagy kedvenc és drága márkás.

2019. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán beszűkíthető, de rendes varrónál 2-3000, de ha van valami ismerős aki tud varrni van jó varró gépe azok olcsón otthon szabadidőben megcsinálják. Nekem a szomszéd pl ingyen megcsinálta fél óra alatt ugyan így. Szakmailag nem egy bonyolult művelet.
2019. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!