Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nőnek sosem lehet elég...

Egy nőnek sosem lehet elég ruhája, cipője, kozmetikuma?

Figyelt kérdés
Valóban így lenne, vagy van, aki úgy érzi, teljesen elégedett azzal a mennyiséggel mindenből, amilye van, és nem vágyik semmire?
2019. febr. 16. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok kell, csak jól meg kell válogatni a darabokat.
2019. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ruhám és kiegészítőm van,ha egy évig nem vennék semmit is bőven ellennék,viszont ha valami megtetszik nem vonom meg magamtól.
2019. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hat, igazabol van eleg ruham, de mindig megkivanok valamit. Ha azt sokaig nem tudom kiverni a fejembol, akkor megveszem. Sminkvasarlassal lealltam, csak azt potlom ami elfogy, meg neha egy-eģy uj ruzs.

Cipot vennem kell tavasszal, tavaly elhordtam a szaladgalos vaszoncsukaimat.

2019. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elégnek elég lenne az amit használunk és ha elfogy, tönkremegy akkor pótolni. A többi az divatoozás, magunk jutalmazása.

Sajnos én is ezzel küzdök, csomó ruhám van, de a legtöbbet úgy dobom ki, hogy 1szer volt rajtam.

2019. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez megint nagyon emberfüggő. Nekem állandóan frissülő hatalmas ruhatáram van, mindig is imádtam öltözködni, számomra ez egy hobbi. Ellenben a nővérem gyűlöli ezt az egészet. Néha már úgy kell könyörögni neki, hogy a 15 éves, teljesen kitaposott cipőjét cserélje már le. Pedig megtehetné,csak nem akarja. Neki jó a megszokott. Ezzel persze az ilyen extrém eseteken kívül nincs is semmi baj.
2019. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem sok csodálatosan szexi, feszülős, romantikus ruhám van. Rengeteg szemhéjpúderpalettám és rúzsom meg szemceruzám/szempillaspirálom, mert ha egy is elfogy, végem van :S Meghalnék, ha nem festhetnék az átlagnál is szebb arcot egyetlen napon is magamnak. :D Szempillám akkora, mintha egy fogkefe lenne odaragasztva, csak hát nem elég kunkori, hanem egyenes, ezért festem. A szemceruzát(FÖLÜLRE)meg azért használom, mert szép formát és keretet ad a mandulavágású sötétbarna szememnek, és jól áll a sötétbarna hajamhoz, porcelánbőrömhöz. Szemhéjpúdert meg csak és kizárólag azért rakok(nagyon minimálisat, keveset), hogy ne folyjon szét a szemceruza, mert én télen-nyáron úgy izzadok, mint a ló. Rúzst/szájfényt meg azért, hogy szexibb szájam egyen, plusz a pólóm színéhez is hozzáigazítom(piros rúzst a sötét színű ruhákhoz, rózsaszínt a pasztellesebb világosakhoz).
2019. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja lemaradt: Cipőkért nem nagyon rajongok, de 5cm-nél magasabb sarkút sose hordok, csak alkalmakkor, mert hétköznapra sztem krvás, kinéznének a munkahelyemről(irodába dolgozok), h fú bszdmeg, ez hogy öltözött fel.
2019. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Smink terén egy ideje megvannak a jól bevált eszközeim, amiket semmi pénzért nem cserélnek le. Inkább az a probléma, hogy a legváratlanabb időpontokban kell újravenni őket, mert hol az alapozó, hol a szempillaspirál fogy ki.

Ruhák terén elég válogatós vagyok. Az utóbbi időben valahányszor plázában jártam, minden alkalommal hazajöttem egy rakás új cuccal, mert most olyan fazonok divatosak (VÉGRE), amik tetszenek, amikre már évek óta vadászom, és ami jól áll. Ugyanakkor emlékszem, hogy voltak olyan idények, amikor mindig üres kézzel jöttem haza, mert konkrétan egyik üzletben sem találtam olyan dolgokat, amik lázba hoztak.

Évente egyszer kiszelektálom az összes olyan ruhámat, amivel nem tudok azonosulni, amiket nem jókedvemben, hanem “bármi, de legyen valami” áron vettem meg.

Számomra annyi a lényeg, hogy legyen tele a gardróbom csupa olyan fazonú dologgal, amiben ténylegesen 10/10 vagyok, és mindegyikből legyen több különböző színekben, amik szintén közel állnak a személyiségemhez. Van jópár különlegesebb darabom is, amiket nagy becsben tartok.

Úgy érzem, még nem értem ennek a történetnek a végére, de úgy érzem, hogy egyre önazonosabb lesz a ruhatáram.

2019. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mar nem fernek be a gardrobomba a ruhaim, neha mar zavaro, de nem tudtam h ez lesz a sok vasarlasbol.

De azert meg egy ket dolgot vennek.

2019. febr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!