Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat feltűnően hordani...

Miért divat feltűnően hordani mintás zoknikat?

Figyelt kérdés
Mármint elég gyakran látok ilyet, lányoknál, fiúknál egyaránt. Ez miért jó? Honnan jött ez? :D És most ez divat nálunk vagy mi? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért jó olyat hordani, és feltűnően hordani. Úgy értem, hogy nadrág feltűrve jó 10cm-t legalább, hogy kilátszódjon elég rendesen... :D Lányok ti miért csináljátok ezt? És ti fiúk?

2019. febr. 18. 17:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
Mert azt hiszik menők közben óvodás az összes hányingerem van az összes ilyentől
2019. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%
Milyen vicces, hogy az elsőt lepontozzák, pedig nagy igazságot mondott.
2019. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszik. Azért, mert egy random helyen van, és tök vidám. A pólója bárkinek lehet menő, de akinek a zoknija is, az már fsza gyerek. 😂 És nyilván azért van felhúzva a nadrág, mert különben nem látszik, akkor meg nincs értelme.
2019. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a munkatársam volt ilyen. Azt hitte mekkora webfejlesztő, egy egyediség, mert volt mersze otthagyni az egyetemet és nettó 140ezerért elmenni webfejlesztőnek Kb. volt 3 féle pólója, 2 nadrága, 2 cipője, de marha egyedi volt ezzel az idétlen zoknival. Azóta nem tudok elvonatkoztatni, ha meglátok egy ilyen zoknit, hogy valószínűleg ő is azt hiszi mekkora egyéniség, közbe meg majmolja itt a másikat és egy lúzer
2019. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
A másik, ezek a feltűrt nadrágok.. mekkora divat, húha :D Mint amikor valaki elmegy a turiba és nincs a méretében, de muszáj, mert nincs másik :D Meg ahol akkora luyk van a térdén, hogy azt hiszik az az átjáró Narniába.. :D Ezek a gyerekek inkább a vicc kategóriába valók, mint a menő kategóriába.
2019. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Miért, anno miért volt menő a trapéznadrág? Vagy a nagy ingek? A dauer? (Bocsi, ha nem jól írtam) A fekete haj? A szőke haj? A b.z.s haj? A combig lehúzott nadrág? Csajoknál a tangavillantás?

Ez is ugyanolyan tinif.szság, mint a többi volt. Ne idegesítsd magad, majd elmúlik ez is, mint a többi. Ezen 10 éve röhögtünk, ma meg hú de menő, mert valami "híresség", vagy divatikon kitalálta, a tinik meg ezt majmolják. Minden kornak megvannak a butaságai.

2019. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Bátyám 24 éves, 190 centi 120kiló, aminek nagyrésze izom. Teljesen normálisan öltözködik, egyenes szárú nadragokat hord (nem skinny fazon) és "félelegáns" felsőket. Minden ruhája és cipője minőségi és márkás. És mégis csak idióta zokninai vannak. Bár ő rendesen hordja a nadrágot, ezért nem látszik ki belőle semmi sem, ez a saját dilije.
2019. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
De egyébként nekem is van 1-2 vicces alsóm, mégsem mászkálok az utcán letolt gatyával.
2019. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Ez legyen a legnagyobb problémátok.
2019. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Annyira örömmel telivé tesz, hogy pusztán a zoknim látványától, ami engem boldoggá tesz, tehát a boldogságom látványától valakinek hányingere van. :)
2019. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!