Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat feltűnően hordani...

Miért divat feltűnően hordani mintás zoknikat?

Figyelt kérdés
Mármint elég gyakran látok ilyet, lányoknál, fiúknál egyaránt. Ez miért jó? Honnan jött ez? :D És most ez divat nálunk vagy mi? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért jó olyat hordani, és feltűnően hordani. Úgy értem, hogy nadrág feltűrve jó 10cm-t legalább, hogy kilátszódjon elég rendesen... :D Lányok ti miért csináljátok ezt? És ti fiúk?

2019. febr. 18. 17:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
40%

Pont a divatmajmok a szürke egerek :D mi egyediség van abban, ha minden 2. Veled egykorú ugyanúgy néz ki?

Még az ázsiaikat sem annyira egyformák mint a tinik nagy része

2019. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%
Ja és te minősitessz másokat a lepontozásoddal, mert ők/mi nem értünk egyet azzal, hogy ez a divat hajj de menő
2019. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
34%
Igy igaz, nagyot szoltal.
2019. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
30%

18-as, persze, az igaz, ettol fuggetlenul tag hatarokon belul be van hatorlva a "normalis", de meg az "elegans" is.. sot van olyan, hogy hulyegyerek kategoria, es ez a divatmajomkodas ez abba tartozik.


Es meg mindig vicces, hogy csak az nincs lepontozva, aki dicseri es 50% alatti aki szerint gaz. Ezert faj az igazsag.

2019. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Én csak fekete, fehér, esetleg szürke zoknit vagyok hajlandó viselni.:) L
2019. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%
Alapvetően nem azzal van a baj, hogy valakinek mintás zoknia van, hanem, hogy felhajtja a nadrágját(vagy pedig a mia divatnak megfelelően idióta nadrágot vesz eleve).Ez már tényleg az a feltűnási viszketegség, ami szinte párban van az idiotizmussal. A kutyát nem érdekli, hogy valakinek fehér zoknija van, szívecskés vagy épp egy majom eszik egy banánt rajta.. komolyan.. ez a divat? Komolyan, kreativitás nulla, elegancia nulla.
2019. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%

"Ezert faj az igazsag"


Még mindig nem, mert nem igazság. :'D

Ha 50% szerint gáz, 50% szerint meg király, akkor mi az igazság? Vagy mindkettő, (ami nem lehet, mert paradoxon), vagy egyik sem (ami nagyon is lehetséges). A szépség, és a hülyeség is relatív.

Felőlem lehet divat, vagy nem divat, lesz*rom, nekem tetszik. És ha úgy néz ki, mint egy gyerek zokni? Igen, valóban. És akkor mi van? Mintha a "gyerekzokni" valami szitokszó lenne. Amúgy valószínűleg pont az az egyik célja, hogy úgy nézzen ki, ahogy. :D

2019. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként igenis van olyan, hogy jóízlés, ami nem relatív, szerintem egy ing-famer-elegáns cipőre senki nem mondja azt, hogy "idióta hülyegyerek", ellenben erre a dedós öltözködésre. Igazából sajnálom azokat, akiket az édesapjuk nem tanított meg arra, hogy kell öltözködni.. és még ha ezt el is felejtette, akkor ne madott az ilyen hülyegyerekeknek egy atyai pofont, hogy megtalálja a helyét.
2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Én sem értem hogy ebben mi a hű de egyedi, mikor 10 emberből legalább 2-3 ember ugyanazt csinálja mint ők, de inkább többen... :D Szerintem nem az egyediség a cél ezzel az öltözködéssel... :D Ez az én véleményem, és igen, érdekes hogy mindenki lepontozza azokat, akiknek ez nem tetszik... :) Szerintem sem fér bele a jó ízlés határaiba, de kinek mi... Ha valakinek ez stílus öltönnyel párosítva pl., akkor annak csak gratulálni tudok. :D Ne vegye senki sem sértésnek :)
2019. febr. 19. 20:00
 30/38 A kérdező kommentje:
Persze azokat sem igazán értem akik-ráadásul még télen is!!- a bokájukat villantják vagy jó 5-20cm- kilátszódjon a lábukból... Az is érdekes téma. Nagyon egyedi dolog, meg szexi.... :D De ha valakinek ez tetszik, vagy ő egyedinek érzi magát vele, akkor csinálja. :)
2019. febr. 19. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!