Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat feltűnően hordani...

Miért divat feltűnően hordani mintás zoknikat?

Figyelt kérdés
Mármint elég gyakran látok ilyet, lányoknál, fiúknál egyaránt. Ez miért jó? Honnan jött ez? :D És most ez divat nálunk vagy mi? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért jó olyat hordani, és feltűnően hordani. Úgy értem, hogy nadrág feltűrve jó 10cm-t legalább, hogy kilátszódjon elég rendesen... :D Lányok ti miért csináljátok ezt? És ti fiúk?

2019. febr. 18. 17:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%

"Ez miért jó?"


Miért nem jó?

2019. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne hogy mi célt szolgál az, hogy ilyen zoknit vesznek fel, ráadásul feltűrik hozzá a nadrágjukat, így megvillantják úgymond... :D Feltűnési viszketegség? Viccesnek találjátok, vagy cukinak?:) Véleményem szerint fiún egyenesen gáz, már-már undorító... :D Lányokon is elég érdekes, de ott már azért más a helyzet... :D Mindenesetre, kinek mi tetszik! :) Csak érdekelt volna mi van emögött a "divat" mögött... :D Mit szeretnének elérni velük... miért jó ez nekik. :D
2019. febr. 18. 20:40
 13/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat egyébként eddig is mindenkitől, nem értem miért kell őket piros pacsival jutalmazni... Csak őszinték, és elég sokak véleményét kijelentik... :D De nyilván ha valakinek tetszenek az ilyen zoknik, meg szivesen tűrik fel a nadrágot mikor rajtuk van, hajrá.... :)
2019. febr. 18. 20:43
 14/38 anonim ***** válasza:
0%
Most jöttek rá, hogy ők tulajdonképpen 20 éve ezt imádják. Mondjuk árnyalja a képet, hogy 3 éve arra jöttek rá, hogy 17 éve tulajdonképpen a titokzoknit imádják. És ahogy 3 év múlva rájönnek, hogy ők 23 éve már a térdzoknit imádják és mindig is azt hordtak.
2019. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
38%
Lányokon aranyos .. lehet.. de nem minden esetben.. fiúkon meghát.. na mindegy... ez se nem vicces, se nem cuki, inkább siralmas. És válaszolva a miértre.. Feltűnési viszketekség. Ma már nem akkor tűnsz k ia tömegből, ha iPhone-od van, hanem, ha melegesen öltözködsz(és viselkedsz)
2019. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként az a vicces, hogy lepontozzák a válaszokat, mert ez azt jelenti, hogy fáj az igazság :D
2019. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Utolsó 3, mondtok valamit :)
2019. febr. 18. 21:23
 18/38 anonim ***** válasza:
65%

"fáj az igazság"


Ez nem fordulhat elő, mert senki ízlése sem általános igazság. Hanem egyéni vélemény.


Az enyém pedig az, hogyha jól viselik, akkor nagyon vagány tud lenni. És szerintem a kugligolyóra nyírt fej az undorító. Mind mások vagyunk. Ennyi.

2019. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes csak az nincs lepontozva aki dícsérte:D


Egyszerűen ez a divat, így tudnak marhára "egyediek" lenni. Véleményem szerint nem cuki, nem egyedi, a tinik körébe biztos menő, de amúgy nagyon nem az. Szerintem röhejes és ízléstelen. Egy kisgyereknél aranyos, de egy tininek már nem illene ilyet felvennie nyilvánosan. Otthon hordja ha kedve tartja mert jópofa, de csináljon magából bazári majmot.

És az egészben a legszomorúbb, hogy lassan sima egyszínű zoknit alig lehet találni :(

2019. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%

én azokat pontoztam le, akik intoleránsak, vagy másokat minősítgettek egy divat miatt

ha nem vagy szürke egér, egyből pocskondiáznak

teli van velük a gyk öltözködés szekciója

2019. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!