Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hosszú szoknyához miért vesznek fel egyesek magassarkút, ha úgysem látszik a lábuk?

Én eddig úgy tudtam, hogy a magassarkúban az a pláne, hogy hosszabbnak, szexibbnek tűnik benne egy nő lába. De ha nem rövid szoknyával viseli, akkor a szoknya úgyis eltakarja a lábait, akkor meg mi értelme van felvenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szoknya, lány, , cipő, magassarkú, divat, ruha, stílus

febr. 18. 19:11  Privát üzenet  

A válaszok
Hogy legyen mit kérdezned?🤔

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 18. 19:21 Privát üzenet
Mert talán magasabbnak akarnak tűnni?🤔

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 18. 19:35 Privát üzenet
Lehet, hogyha áll, mint a cövek, nem látszik, de mozgásban igen.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 18. 20:20 Privát üzenet
Hótaposóval hülyén nézne ki.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 18. 21:06 Privát üzenet
Nekem szebb a tartásom, ha magassarkút viselek. Ha szoknyát hordok akkor amúgy is kiöltözve érzem magam, szóval akkor már inkább veszek fel hozzá egy magassarkút.:)

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 18. 21:20 Privát üzenet
Vagy épp harisnyát amin amügy is órákig gondolkoznak hogy milyen színű, típusú legyen.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 13%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 19. 07:49 Privát üzenet
Én általában szeretek magassarkúkat hordani, annyira nem is vagyok magas így ezért is, na meg szeretem a maxi ruhákat meg hosszabb szoknyákat is és így nem húzom magam után, meg nem taposok rá:)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 19. 14:22 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szeretek magassarkút hordani és van is egy hosszú szoknyám is. A cipő meg a bokám még épp kilátszik a szoknya alól. Tökéletes még így is. Meg a mozgásom is más lesz, és így a szoknyáé is, ha magassarkúval együtt viselem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 19. 14:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lanyok vett ma fel valaki magassarkút a sok helyen havas idő ellenére?
Lányok, combcsizmákat vagy térdig érő csizmákat kedvelitek? Magassarkút vagy laposabb lovagló típusút?
Milyen érzés magassarkút hordani? Gondolok itt a 10cm-nél magasabbakra. Nekem nagyon tetszik a látvány, de érdekel a nők mit éreznek. Nem, nem fogom kipróbálni.
Akinek szép a lába, annak is kötelező magassarkút venni szoknyához? Egyébként van olyan szoknya, amit csak magassarkúval tudsz elképzelni?
Lila felsohoz es feher szoknyahoz milyen szinu magassarkut vegyek?
Valaki valamilyen jó cipőt tavaszra látott? És nem magassarkút. De szoknyához.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!