Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Dr. Martens +...

Mit gondoltok a Dr. Martens + rövid farmernadrág outfitekről?

Figyelt kérdés

Elég egyszerű ez szett, de lényeg rajta van. Tavasszal/nyáron pl iskolába gáz lenne felvenni így?

[link]



2019. febr. 19. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez is uniszex ,sehol sem látom hogy rá lenne írva “női”!


[link]

2019. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]

A klasszikus 1460 modell a Martens hivatalos oldalának női részlegéről. Igen, ugyan ezt megtalálod a férfi részlegen is. Ezért hívják uniszexnek, ezt nem mi találtuk ki.

2019. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam attól kiírják hogy női és még ki is teszik a női részlegre még nem biztos hogy az nőnek jól is áll!

Semmi kecsesség szépség nincs benne és ezért nem kéne nevettetni magukat benne azoknak akik ezt kultiválják.

2019. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenki neked akar tetszeni :D
2019. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem is kell hogy tetszen , viszont más férfiak előtt is kissé nevetséges lesz...
2019. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne nevetséges? Nekem férfiként bejön egy lányon és ezzel nem vagyok egyedül.
2019. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!