Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire hosszú lábakkal is...

Ennyire hosszú lábakkal is felvehet egy lány magassarkút, vagy ez így közönséges?

Figyelt kérdés
Az övéhez hasonló lábaim vannak [link] emiatt eddig nem is igazán mertem magasarkút viselni. Félek, hogy ha egy rövidebb szoknyát magassarkúval vennék fel, akkor esetleg qrvás lenne az összhatás, amit nyilván nem szeretnék. Szerintetek ez így még szexi, vagy inkább már prostis?

2019. febr. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszik, sőt hosszú lábakon még szexibb. Szerintem simán felveheted. Van egy aranyszabály, hogy ne legyen rövidebb, mint az oldalt lelógatott kezed.
2019. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szuper, természetesen felvehet, szép az:).
2019. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, vegyél csak. Én is szoktam. :)
2019. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
szerintem hosszú labakon mutat igazán jól. a képen a lánynak szép, vékony lábai vannak
2019. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan veheted...en is 178cm vagyok, es sokat jarok magassarkuba
2019. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A képen látható hölgy lábai gyönyörűek. Ha a tiéd is ilyen, akkor egy Istennő lehetsz! :)

Szerintem csak az előnyödre válna a magassarkú viselése. Semmiképp nem gondolnám, hogy ezért bárki is prostinak nézne, vagy ha mégis, azzal saját magát munősítené.

Megkérdezhetem, hogy hány éves és milyen magas vagy?

2019. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
182centi vagyok,de vannak olyan alkalmak ahova Én is magassarkút veszek fel.
2019. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 180 fölött vagyok, de néha én is veszek magasat. L.
2019. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a miniszoknya alapból nem jó nagyon magas magassarkúval, de ha a rövidebb szoknya az olyan, ami combközép alá ér akkor simán

de nekem itt nem csak a lány lábának a hosszúsága az érdekes, hanem az, hogy vékony, formátlan a lába, nincs se vádlija, se combja, és ezt a miniszoknya-magassarkú kombó nagyon durván kiemeli. de ha formás a lábad akkor menjen!! :D

2019. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szexi nagyon!!
2019. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!