Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány ilyen összeállítást vessz föl?

Figyelt kérdés

Fekete rövidnadrág, fehér blúzzal, fekete hosszú zoknival és ehhez hasonló cipővel:


[link]



2018. jún. 9. 18:22
1 2
 1/17 Miss Endzsi ***** válasza:
16 alatt szerintem okés.
2018. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Eléggé gáz
2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni képet? Így a netről valami hasonlót.
2018. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Animes vagy?
2018. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem a zokni nem gyere be. De ha olyan a stílusod/egyéniséged jó is lehet
2018. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ezek a hosszu zoknik idetlenul neznek ki, en nem ismerek olyan embert az ismerosi koromben, akinek bejonne. Inkabb rohognek rajta.
2018. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Igen, rettentően gáz.


Fekete hosszú zokni nyáron 30 fokban? :O


A fehér blúzt pedig kérlek, de degradáld le ehhez az összeállításhoz.

2018. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

„Igen, rettentően gáz. Fekete hosszú zokni nyáron 30 fokban?”


[link]


Ebben mi az elviselhetetlen nyáron? Efféle van 20 denesből is. Ezek szinte semmik. És mikor én ágálok a nyakig begombolt ing, nyakkendő és hosszúnadrág ellen, mint vállalati dress code ellen, egy kánikulai nyári napon, akkor bezzeg még én vagyok az idióta és egy emberként esik nekem a gyakorikérdések közössége. Mikor az sokkal inkább elviselhetetlen, indokolatlan f#szság, mint egy 20-30 denes térdzokni:D


„Szerintem ezek a hosszu zoknik idetlenul neznek ki, en nem ismerek olyan embert az ismerosi koromben, akinek bejonne. Inkabb rohognek rajta.”


Én meg előrángatok neked jópár baráti kört akik pedig dekoratívnak találják az ilyesmit. Ez mit bizonyít? Azt maximum, hogy variábilisabb a környezetem. Egy viselet esztétikumát értelmetlen megítélni kiragadott ismeretségi körök átlagolt ízlése alapján. Más jön ki nálad, más jön ki egy japán szakosnál, vagy egy japán embernél (japánban nagyon népszerű ez a viselet). Szóval ettől érdemes tartózkodni és nem kívánatos ez alapján lehurrogni valamit.

Azt pedig nem kezdem el ecsetelni, hogy mennyire aggályos, hogy pofán röhögnél valakit az öltözködése miatt.

2018. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

#8


Remélem most már jobban alszol, hogy így kioktattál egyes embereket.


Nem voltunk kíváncsiak a te magánvéleményedre.

2018. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
mihi, a helyedben nem személyeskednék, egy csomó kérdésnél lehet látni, hogy ezt teszed...
2018. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!